Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 23 січня, 15:36:36

Соціальний захист інвалідів та осіб з числа учасників антитерористичної операції

27.02.2016   08:31Агенцiя

Тематичний короткотерміновий семінар для спеціалістів управлінь праці та соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Деснянської та Новозаводської районних у м. Чернігові рад, що займаються питаннями соціального захисту інвалідів, проведений Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів 26 лютого.

Учасники семінару ознайомилися з положеннями сучасного антикорупційного законодавства (ЗУ «Про запобігання корупції») та основними аспектами ЗУ «Про державну службу».

Стосовно питань соціального захисту увага слухачів зверталася на забезпечення інвалідів, дітей-інвалідів та інших осіб технічними та іншими засобами реабілітації; формування потреби щодо цього та подання звітності форми 7.

Також розглядався порядок забезпечення санаторно-курортним лікуванням ветеранів війни, інвалідів та постраждалих учасників АТО, надання психологічної реабілітації учасникам АТО та порядок забезпечення інвалідів автомобілями.

Останні новини Чернігівщини

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01

З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.

Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56

22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.

Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54

Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.

Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52

Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51

У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини