Відбувся тренінг "Електронні та друковані ресурси на допомогу у пошуку роботи"
21 лютого на базі Регіонального тренінгового центру Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені В.Г. Короленка відбувся тренінг "Електронні та друковані ресурси на допомогу у пошуку роботи" у рамках проекту "Інформаційна допомога внутрішньо переміщеним особам – запорука соціальної адаптації", який реалізується ініціативною групою "Небайдужі бібліотекарі", за підтримки Чернігівського обласного відділення УБА, за адміністрування громадської організації "МАРТ", у межах проекту "Українська регіональна платформа громадських ініціатив".
Учасники тренінгу ознайомилися з місцевими друкованими виданнями та спеціалізованими інтернет-порталами для пошуку роботи. Разом з тренером Оксаною Плауновою навчилися складати і розміщувати резюме. Дізналися про те, як успішно проходити співбесіди. Отримали інформацію про безкоштовні навчальні онлайн курси. Також одержали роздаткові методичні матеріали з даної теми.
Активний інтерес присутніх викликала інформація про те, як запобігти телефонному шахрайству. Учасники тренінгу поділилися своїм досвідом з приводу працевлаштування. Тренінг видався інформативним і пізнавальним. Всі учасники змогли отримати відповіді на питання стосовно пошуку роботи.
"Цей документ здійснений за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст цього документу є одноособовою відповідальністю ГО "Чернігівське обласне відділення УБА" і за жодних обставин не може вважатись як такий, що відображає позицію Європейського Союзу".
Останні новини Чернігівщини
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.
Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56
22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.
Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54
Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.
Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52
Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.
Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51
У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.