Розпочала роботу V Зимова школа журналістики
Розпочала свою роботу 5-та Зимова школа журналістики, що її традиційно проводить чернігівське товариство "Просвіта" імені Т.Шевченка.
Перше заняття було присвячене темі медійної грамотності.
Роботу школи розпочала презентація керівника обласного товариства "Просвіти" Олександра Шевченка.
Цього року у проведенні Зимової школи бере участь "Громадське Чернігів" і плануються заняття відомими журналістами міста. Особливим гостем буде журналіст з 5 каналу Ростислав Мартинюк.
Перше заняття відбулося в рамках проекту поширення медійної грамотності серед громадян України.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:00
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
26 лютого: цей день в Україні і світі 08:59
День 1464 Російська агресія - Day 1464 Russian aggression
Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44
Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.
П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13
Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.
На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22
Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.