У "Десні" відбувся випуск солдат строкової служби, після чотирьохмісячного періоду навчання
У 169-му навчальному центрі Сухопутних військ Збройних сил України, який дислокується у селищі Десна, на Чернігівщині завершилися випускні іспити у солдатів-курсантів строкової служби, які проходили тут чотиримісячний курс навчання за 101-ю спеціальністю Сухопутних військ ЗС України. Всього у "Десні" навчалось майже 4000 курсантів.

На плацу навчального центру відбулися урочистості, під час яких командування навчального центру та представники селищної ради нагородили кращих воїнів грамотами, подяками, почесними нагрудними знаками "Гвардія" та цінними подарунками.
Також командири навчальних підрозділів кращим солдатам вручили погони "старший солдат".
- У сучасному бою немає і не може бути бойової досконалості. Тут бере гору лише професійна майстерність, висока технічна підготовка, маневреність та нові засоби збройної боротьби. Переможе лише найсильніший, - сказав на урочистому шикуванні начальник 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор Віктор Бокій. - Впевнений, що усі солдати, які проходили професійну підготовку у "Десні" вдосконалюватимуть свій фаховий рівень у військових частинах нашої держави, - наголосив він.
Перші відправки строковиків у війська розпочнуться уже з 1 квітня.
Останні новини Чернігівщини

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині 08:19
З метою захисту інтересів територіальної громади, прокуратура звернулася до суду з заявами про передачу чотирьох гідротехнічних споруд, площею понад 20 тис. м2, у комунальну власність.
Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасний ультразвуковий сканер від благодійників 08:16
Завдяки Благодійній організації La Chaine de l'Espoir Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилась сучасним ультразвуковим сканером експертного класу з кардіонахилом.
Продовжила справу загиблого чоловіка: до лав поліції Чернігівщини доєдналася дружина Героя-захисника Чернігова Дарина Христенок 08:13
Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко привітав у лавах поліції Чернігівщини Дарину Христенок, дружину полеглого Героя Олексія Христенка, який загинув у 2022 році під час оборони Чернігова від російських загарбників.
Бронза світового рівня: Данило Жасан — призер чемпіонату світу з боксу-2025 у Ліверпулі 08:10
З 4 по 14 вересня у місті Ліверпуль (Велика Британія) проходить чемпіонат світу з боксу World Boxing Championship 2025, який об’єднав 540 найсильніших спортсменів із 66 країн світу.