Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 вересня, 13:54:26

Медики Чернігова знають не тільки як рятувати людей, а й як користуватися праскою

13.02.2016   09:20Агенцiя

Як потрібно використовувати надані нам ресурси дізналися студенти Чернігівського медичного коледжу 11 лютого, під час інформаційної зустрічі «Енергоефективність та енергозбереження - проблема сьогодення», організованою Громадянською мережею ОПОРА.

Студенти коледжу долучилися до обговорень і намагалися вирішити, що залежить від кожного громадянина в глобальних питаннях енергозбереження та що ми можемо робити кожного дня, аби забезпечити ресурсами наших дітей та онуків.

При цьому, за дослідженнями «ЕкоМіста», екологічний слід в Україні в середньому 3,19 га на особу. Відповідно, Україна опинилася на 51-у місці серед 149 країн за площею, яку використовує одна людина для споживання ресурсів. Найбільш прийнятним у світі вважається екологічний слід 1,8 га на одну особу.

Учасники були активними при обговоренні та пропонували власні шляхи економії ресурсів у повсякденному житті.

«Молодь насправді дуже активно реагує на виклики сучасності, швидше сприймає необхідність змінювати світ навколо себе та свої власні підходи до життя. При такій підтримці з боку молодих прогресивних людей наша держава має всі шанси стати енергоефективною найближчим часом», – підкреслила місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталя Висіканець.

Враховуючи темпи використання ресурсів, в майбутньому людству може не вистачити навіть кількох планет, як наша. Через що з кожним днем все більше людей звертається до енергоефективності та енергозбереження.

Додатково учасники отримали постери з порадами як економити ефективно і без жорстких обмежень, підготовлені в рамкам Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

Останні новини Чернігівщини

Перші випадки вандалізму з’явились на Чернігівщині

Перші випадки вандалізму з’явились на Чернігівщині 12:32

З моменту офіційного старту виборчої кампанії 5 вересня спостерігачі ОПОРИ фіксували випадки пошкодження політичної реклами на Чернігівщині, а саме 3 білборди заляпані фарбою та розмальований сітілайт виявили представники ОПОРИ в місті Чернігові.

Патрульні допомогли чоловікові, який перебував у безпорадному стані

Патрульні допомогли чоловікові, який перебував у безпорадному стані 12:24

Близько 23-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення, що людина потребує допомоги.

Упродовж минулої доби рятувальниками ліквідовано 5 пожеж, одну людину травмовано

Упродовж минулої доби рятувальниками ліквідовано 5 пожеж, одну людину травмовано 12:16

Минулої доби підрозділи обласного Управління ДСНС 5 разів залучались до ліквідації пожеж, 2 з яких виникли у житловому секторі громадян, 2 в природних екологічних системах та 1 на об'єкті.

Формування бюджетних запитів для формування місцевих бюджетів

Формування бюджетних запитів для формування місцевих бюджетів 11:24

Про особливості формування проектів місцевих бюджетів та бюджетних запитів на 2021 рік та комплексне впровадження у бюджетному процесі ІАС “LOGICA” йшлося під час онлайн навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації, проведеного Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів 22 вересня.