Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 березня, 16:25:06

Медики Чернігова знають не тільки як рятувати людей, а й як користуватися праскою

13.02.2016   09:20Агенцiя

Як потрібно використовувати надані нам ресурси дізналися студенти Чернігівського медичного коледжу 11 лютого, під час інформаційної зустрічі «Енергоефективність та енергозбереження - проблема сьогодення», організованою Громадянською мережею ОПОРА.

Студенти коледжу долучилися до обговорень і намагалися вирішити, що залежить від кожного громадянина в глобальних питаннях енергозбереження та що ми можемо робити кожного дня, аби забезпечити ресурсами наших дітей та онуків.

При цьому, за дослідженнями «ЕкоМіста», екологічний слід в Україні в середньому 3,19 га на особу. Відповідно, Україна опинилася на 51-у місці серед 149 країн за площею, яку використовує одна людина для споживання ресурсів. Найбільш прийнятним у світі вважається екологічний слід 1,8 га на одну особу.

Учасники були активними при обговоренні та пропонували власні шляхи економії ресурсів у повсякденному житті.

«Молодь насправді дуже активно реагує на виклики сучасності, швидше сприймає необхідність змінювати світ навколо себе та свої власні підходи до життя. При такій підтримці з боку молодих прогресивних людей наша держава має всі шанси стати енергоефективною найближчим часом», – підкреслила місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталя Висіканець.

Враховуючи темпи використання ресурсів, в майбутньому людству може не вистачити навіть кількох планет, як наша. Через що з кожним днем все більше людей звертається до енергоефективності та енергозбереження.

Додатково учасники отримали постери з порадами як економити ефективно і без жорстких обмежень, підготовлені в рамкам Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини