Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 квітня, 09:03:59

Медики Чернігова знають не тільки як рятувати людей, а й як користуватися праскою

13.02.2016   09:20Агенцiя

Як потрібно використовувати надані нам ресурси дізналися студенти Чернігівського медичного коледжу 11 лютого, під час інформаційної зустрічі «Енергоефективність та енергозбереження - проблема сьогодення», організованою Громадянською мережею ОПОРА.

Студенти коледжу долучилися до обговорень і намагалися вирішити, що залежить від кожного громадянина в глобальних питаннях енергозбереження та що ми можемо робити кожного дня, аби забезпечити ресурсами наших дітей та онуків.

При цьому, за дослідженнями «ЕкоМіста», екологічний слід в Україні в середньому 3,19 га на особу. Відповідно, Україна опинилася на 51-у місці серед 149 країн за площею, яку використовує одна людина для споживання ресурсів. Найбільш прийнятним у світі вважається екологічний слід 1,8 га на одну особу.

Учасники були активними при обговоренні та пропонували власні шляхи економії ресурсів у повсякденному житті.

«Молодь насправді дуже активно реагує на виклики сучасності, швидше сприймає необхідність змінювати світ навколо себе та свої власні підходи до життя. При такій підтримці з боку молодих прогресивних людей наша держава має всі шанси стати енергоефективною найближчим часом», – підкреслила місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталя Висіканець.

Враховуючи темпи використання ресурсів, в майбутньому людству може не вистачити навіть кількох планет, як наша. Через що з кожним днем все більше людей звертається до енергоефективності та енергозбереження.

Додатково учасники отримали постери з порадами як економити ефективно і без жорстких обмежень, підготовлені в рамкам Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

Останні новини Чернігівщини

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.

На Чернігівщині до 11 років позбавлення волі засуджено двох російських військових, які катували та жорстоко поводились з цивільним 18:03

Поліція завершила досудове розслідування та скерували до суду провадження, щодо двох російських військовослужбовців, які 6 березня 2022 року затримали цивільного місцевого мешканця у селі Слобода Чернігівського району. Чоловіка тяжко побили та погрожували спалити живцем.

Майстер–клас для спортивної спільноти Чернігівщини від володаря першої олімпійської медалі на Чернігівщині Олександра Батюка 18:01

Цьогоріч виповнюється сорок років з часу проведення XIV Зимових Олімпійських ігор у місті Сараєво (на той час Соціалістична Федеративна Республіка Югославія). Тоді у далекому 1984 році на цих престижних міжнародних змаганнях наш земляк, відомий український лижник Олександр Батюк виборов срібло у складі команди з лижної естафети 4х10 км.

На Чернігівщині запрацювали одразу дев’ять поліцейських станцій 11:39

Сьогодні в Остерській ТГ та ще у восьми громадах області розпочали роботу нові поліцейські станції. Допомагати, дбати про безпеку і захищати місцевих мешканців відтепер будуть дев’ять поліцейських офіцерів громад.