Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 24 жовтня, 16:03:24

Медики Чернігова знають не тільки як рятувати людей, а й як користуватися праскою

13.02.2016   09:20Агенцiя

Як потрібно використовувати надані нам ресурси дізналися студенти Чернігівського медичного коледжу 11 лютого, під час інформаційної зустрічі «Енергоефективність та енергозбереження - проблема сьогодення», організованою Громадянською мережею ОПОРА.

Студенти коледжу долучилися до обговорень і намагалися вирішити, що залежить від кожного громадянина в глобальних питаннях енергозбереження та що ми можемо робити кожного дня, аби забезпечити ресурсами наших дітей та онуків.

При цьому, за дослідженнями «ЕкоМіста», екологічний слід в Україні в середньому 3,19 га на особу. Відповідно, Україна опинилася на 51-у місці серед 149 країн за площею, яку використовує одна людина для споживання ресурсів. Найбільш прийнятним у світі вважається екологічний слід 1,8 га на одну особу.

Учасники були активними при обговоренні та пропонували власні шляхи економії ресурсів у повсякденному житті.

«Молодь насправді дуже активно реагує на виклики сучасності, швидше сприймає необхідність змінювати світ навколо себе та свої власні підходи до життя. При такій підтримці з боку молодих прогресивних людей наша держава має всі шанси стати енергоефективною найближчим часом», – підкреслила місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталя Висіканець.

Враховуючи темпи використання ресурсів, в майбутньому людству може не вистачити навіть кількох планет, як наша. Через що з кожним днем все більше людей звертається до енергоефективності та енергозбереження.

Додатково учасники отримали постери з порадами як економити ефективно і без жорстких обмежень, підготовлені в рамкам Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

Останні новини Чернігівщини

Як називаються українські стародавні прикраси: салби, баламути, кризи та інші

Як називаються українські стародавні прикраси: салби, баламути, кризи та інші 14:05

Український народний костюм важко уявити без прикрас, адже такі аксесуари не лише збагачують образ, а й мають певний закодований сенс.

Варто включити в раціон: 6 продуктів, багатих на залізо

Варто включити в раціон: 6 продуктів, багатих на залізо 13:58

Один з найважливіших мікроелементів в організмі людини – залізо. Він потрібен для вироблення гемоглобіну, який відповідає за доставку кисню до тканин і органів.

Як з’явився шоколадний фондан? Історія десерту

Як з’явився шоколадний фондан? Історія десерту 13:40

Про походження цього десерту, який з’явився порівняно недавно, але швидко завоював популярність, дотепер не вщухають суперечки. У будь-якому випадку виграли ми, адже шоколадний фондан — справжній шедевр кулінарного мистецтва.

Смачні рецепти вихідного дня: осінній пиріг з яблуками

Смачні рецепти вихідного дня: осінній пиріг з яблуками 13:21

Осіння пора — час смачної та ароматної випічки. Пропонуємо вам освоїти приготування соковитого яблучного пирога з додаванням гарбуза.

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року 12:15

Для початку цього тижня характерна невпевненість і певна плутанина у стосунках, а також будьте обережними з фінансовими вкладеннями.