Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 травня, 11:54:53

Відбулася Рада директорів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів області

11.02.2016   15:16Агенцiя

Обласним методичним центром навчальних закладів культури і мистецтв організовано та проведено засідання Ради директорів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів області.

З питанням про підготовку та організацію проведення обласних конкурсів,фестивалів і теоретичної олімпіади серед учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів культури і мистецтв виступила заступника директора обласного методичного центру навчальних закладів культури і мистецтв Сакір Світлана Володимирівна.
Відповідно до Наказів Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації обласні конкурси і теоретична олімпіада відбудуться:

25 лютого Обласний конкурс виконавців на фортепіано «Первоцвіт» серед учнів молодших класів (2-4 класи)
м.Ніжин

1 березня Обласний конкурс виконавців на народних інструментах «Первоцвіт» (вік від 9 до 12 років)
м.Ніжин

10 березня Обласний фестиваль-конкурс «Надія-2015» серед солістів, дуетів та хореографічних колективів малих форм
м.Чернігів

15 березня Обласний конкурс виконавців на фортепіано (5-8 класи), струнно-смичкових та духових інструментах, народних інструментах (віком від 13 років), вокалістів, учнів естрадних відділів
м.Чернігів

19 березня Обласна теоретична олімпіада із сольфеджіо
м.Чернігів

29 березня-22 квітня ХІV обласний конкурс-виставка робіт з образотворчого мистецтва серед учнів ПСМНЗ «Ілюстрація до улюбленої книжки»
м.Чернігів

Питання конкурсних вимог до учасників обласних конкурсів висвітили голова предметно-циклової комісії народних інструментів Чернігівського музичного училища ім. Л. Ревуцького, методист обласного методичного центру навчальних закладів культури і мистецтв, заслужений працівник культури України Стрига Ангеліна Олександрівна, методист обласного методичного центру навчальних закладів культури і мистецтв Лазаренко Євген Леонідович (хореографія).

З інформацією щодо особливостей вступних кампаній до вищих навчальних закладів культури і мистецтв області виступили голова обласного методичного об’єднання викладачів мистецьких навчальних закладів, директор Чернігівського музичного училища ім. Л. Ревуцького, заслужений діяч мистецтв України Суховерський Володимир Михайлович та директор Ніжинського училища культури і мистецтв ім. М. Заньковецької, заслужений працівник культури України Єрмольченко Людмила Лаврентіївна.

Робота обласної Ради директорів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів області завершилась виступом директора Куликівської дитячої музичної школи Пустовіт Ольги Петрівни «Особливості сучасної мистецької освіти – стан та проблемні питання».

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:38

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради 10:18

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради за період з 01.01.2017 по 31.12.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 854,2 тис. грн.

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка 10:08

27 травня голова Чернігівської державної обласної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Городнянської районної державної адміністрації нового керівника – Дениса Камка.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:54

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 травня до 8:00 28 травня 2020 року.