Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 травня, 11:12:21

Завершився ІV етап ХV Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки

31.03.2012   09:08Агенцiя

З 26 березня по 30 березня в м. Чернігові проходив ІV етап ХV Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки, у якому взяли участь 117 учнів, представників 27 команд з усіх регіонів України.

Урочисте відкриття олімпіади відбулося 26 березня в Чернігівському обласному Палаці дітей та юнацтва. Учасників інтелектуальних змагань привітали Анатолій Заліський, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації, кандидат філософських наук, голова оргкомітету олімпіади, Віктор Геращенко, заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації, Надія Гражевська, професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор економічних наук, голова журі. У святковому концерті взяли участь найкращі творчі колективи Чернігівщини.

Олімпіада юних економістів проходила на базі ліцею № 15 м. Чернігова (директор Жовтопляс О.І.), де для учасників були створені належні умови.

Змагання проводились у два етапи: 27 березня учні виконували завдання теоретичного туру, 28 березня – практичного.

За ходом олімпіади стежила комісія громадського контролю у складі представників учнівського самоврядування. Члени журі – науковці, викладачі, методисти, учителі, студенти з різних регіонів України – працювали злагоджено та професійно, об’єктивно оцінюючи виконані учнями теоретичні й практичні завдання відповідно до встановлених критеріїв. Журі відзначило високий рівень підготовки всіх учасників.

За час перебування на Чернігівщині учасники олімпіади мали змогу побувати в пам’ятних місцях Чернігова в ході екскурсії “Стародавній Чернігів”, побачити підземні келії, храми, гробниці Антонієвих печер Троїцького монастиря – пам’ятки культової архітектури XI – XIX століть. Історія древнього Чернігова не залишила байдужим жодного із гостей.

Учні, керівники команд, члени журі також відвідали Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм.

Урочистості з нагоди закриття олімпіади та нагородження переможців і учасників відбулися в ліцеї № 15 м. Чернігова.

Юних економістів привітав Анатолій Заліський, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації, кандидат філософських наук, голова оргкомітету олімпіади. Успіху, натхнення та нових перемог побажала Ольга Литвиненко, методист Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, член оргкомітету олімпіади.

Дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів було нагороджено 34 учасники (І – 5 учнів, ІІ – 11, ІІІ – 18). Також спеціальні призи були підготовлені для школярів, які отримали абсолютну кількість балів. Абсолютними переможцями стали:

– учень 9 класу Біличенко Максим, Харківська гімназія №46 ім. М.В.Ломоносова Харківської міської ради;

– учень 10 класу Іванов Антон, Харківська гімназія №46 ім. М.В.Ломоносова Харківської міської ради;

– учень 11 класу Короп Олег, Городищенський економічний ліцей Черкаської області.

Були відзначені й наймолодші учасники олімпіади, учні 7-8 класів, які виконували конкурсні завдання за 9 клас.

Переможцями від команди Чернігівської області стали:

– учениця 9 класу Дасюк Ірина, спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. №2 з поглибленим вивченням іноземних мов м. Чернігова;

– учень 9 класу Журко Дмитро, Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. № 29 Чернігівської міської ради;

– учень 10 класу Білоокий Валентин, спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. №2 з поглибленим вивченням іноземних мов м. Чернігова.

Окремі слова подяки було сказано членам оргкомітету олімпіади, працівникам Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського, учителям, які підготували обдарованих учнів до участі в ІV етапі ХV Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки.

Учасники олімпіади отримали цінні подарунки від генерального спонсора ХV Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки Публічного акціонерного товариства комерційного банку “ПриватБанк”.

Подяками за популяризацію економічних знань серед учнівської молоді було нагороджено окремих членів журі.

Перехідний Кубок Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки було передано команді Івано-Франківської області, яка стала найкращою за результатами олімпіади 2012 року, від команди Запорізької області, лідера змагань 2011 року.

Символ олімпіади з економіки передано представнику Тернопільської області, яка прийматиме ХVІ Всеукраїнську олімпіаду з економіки наступного року.

Гарний настрій учасникам свята створили дитячі творчі колективи. З концертними номерами виступили вихованці танцювальних і вокальних гуртків та студій ліцею № 15 м. Чернігова.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:38

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради 10:18

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради за період з 01.01.2017 по 31.12.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 854,2 тис. грн.

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка 10:08

27 травня голова Чернігівської державної обласної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Городнянської районної державної адміністрації нового керівника – Дениса Камка.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:54

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 травня до 8:00 28 травня 2020 року.