Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 00:40:07

Фахівці ДСНС проводять профілактично-роз`яснювальну роботу серед мешканців обласного центру

28.01.2016   07:40

В умовах осінньо-зимового періоду одним з першочергових завдань Держслужби з надзвичайних ситуацій є профілактика пожеж та загибелі людей на них у житловому секторі громадян.

Адже саме в цей період головними причинами виникнення загорянь і трагічної статистики є порушення власниками помешкань правил пожежної безпеки при експлуатації електронагрівальних та приладів пічного опалення, електрообладнання, а також необережність у поводженні з вогнем, найчастіше при палінні у нетверезому стані.

З огляду на це, 27 січня фахівцями Чернігівського міського відділу Управління ДСНС спільно з представниками засобів масової інформації проведено профілактичне відпрацювання житлового сектору громадян в обласному центрі, де з початку року виникло 11 пожеж, внаслідок яких загинуло 2 особи, ще 1 травмовано.

Рятувальники під час обходів осель соціально незахищеної категорії населення: самотніх громадян похилого віку, інвалідів, багатодітних родин та осіб, що зловживають спиртними напоями перевірили відповідність вимогам правил пожежної безпеки приладів опалення та електромереж, вказали власникам на наявні недоліки. Крім того, фахівці роз’яснили населенню заходи профілактики пожеж і порядок дій в разі їх виникнення, а також вручили громадянам відповідні профілактичні пам’ятки та листівки.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини