Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 3 липня, 09:20:24

"Антикорупційний Рух" закликав разом з ректорами і студентами не брати й не давати хабарів

26.01.2016   16:32Агенцiя

Активісти "Антикорупційного руху" Валентина Наливайченка 25 січня разом із чиновниками, ректорами, викладачами і студентами Чернігівського національного педагогічного університету імені Тараса Шевченка, Чернігівського національного технологічного університету та Академії Державної пенітенціарної служби провели акцію «Не беру і не даю хабарів».

Антикорупціонери підбили сфотографуватися виконуючого обов’язки начальника управління освіти Чернігівської міської ради Василя Білогуру. До його попередника Володимира Купріяненка, на відставці якого наполягав «Антикорупційний Рух», у гуманітарній  сфері міста було найбільше претензій.

Новий чиновник  не дозволив вішати табличку на свої двері, але дозволив на двері управління.

Ректор Чернігівського національного педагогічного університету імені Тараса Шевченка Микола Носко сфотографувався з антикорупціонерами і табличною  та запевнив громадськість, що про вступі комп’ютер  сам визначає студентів. А під час навчання студентський парламент та інші здорові сили  допомогли за кілька років  очистити університет від тих викладачів, які займалися «неправомірною вигодою».

А  ректор Чернігівського національного технологічного університету Сергій Шкарлет закликав всіх студентів і  викладачів та чернігівців підтримати акцію для очищення суспільства він шкідливих і небезпечних звичок, як хабарі та корупція.

«Ні в якому разі не йдіть на компроміс із власною совістю», - підтримав він антикорупціонерів, звертаючись до чернігівців.

Перший заступник ректора Академії Державної пенітенціарної служби, полковник внутрішньої служби Олександр Олійник схвально відгукнувся про акцію, сфотографувався з табличкою та активістами. Він надав можливість  зустрітися  з персоналом Академії та курсантами 1-го та 2-го курсу режимного навчального закладу.

Активісти «Антикорупційного Руху» записали телеролик разом зі студентами і курсантами.

Молоді люди також спеціальні календарі і наліпки, де вказується, куди треба звертатися, якщо від тебе вимагають хабар.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасний ультразвуковий апарат від благодійників 08:56

Завдяки благодійному фонду «Діти Чорнобиля» при Міністерстві праці, соціального захисту, охорони здоров’я соціальної та гендерної політики землі Нижня Саксонія (Німеччина) Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилась сучасним ультразвуковим апаратом Siemens NX3 Elite з ультразвуковим датчиком Siemens Р4-2.

За півроку в пологовому будинку Чернігова народилося 954 дитини 17:39

Упродовж червня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради з’явилося на світ 140 немовлят: 64 дівчинки та 76 хлопчиків.

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів 16:48

Це не той «топ-5», який ми би хотіли написати, але він вартий вашої уваги більше, ніж будь-що інше.

Прилуцькі поліцейські нагадують дітям про безпеку в Інтернеті під час літніх канікул 16:17

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції провели профілактичний захід на вулицях міста. Під час спілкування з дітьми вони роздали інформаційні листівки з порадами щодо безпечної поведінки в Інтернеті.