Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 квітня, 11:17:52

Гуртківці міського Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю провели екологічну гру-змагання

25.01.2016   17:31

В міському Центрі туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю була проведена екологічна гра-змагання серед команд туристів-екологів Центру.

У заході взяли участь 82 гуртківця, які розділились на 16 команд у двох вікових групах 4-5 та 6-7 класи. Суддівство вищезгаданого заходу забезпечили гуртківці старшого віку.

Переможцями та призерами в екологічній грі-змаганнях стали:

у групі 4-5 класи:

І місце – команда «Holiwod» (керівник Ганна Степаненко);
ІІ місце - команда «Місячні вовчиці» (керівник Іван Руденко);
команда «Без назви» (керівник Олена Антипенко);
ІІІ місце – команда «Адреналін» (керівник Геннадій Купрієнко);
команда «Адідас» (керівник Ганна Степаненко);

у групі 6-7 класи:

І місце - команда «3 + 1» (керівник Олена Антипенко);
ІІ місце - команда «Дірол» (керівник Тетяна Купрієнко);
ІІІ місце - команда «Компас» (керівник Геннадій Купрієнко);
команда «Алмази» (керівник Яна Ніколаєнко).

Організатори заходу дійшли висновку, що такі змагання є доказом того, що туристи мають велике бажання берегти та охороняти природу нашого краю, захищати її під час походів та подорожей.

Останні новини Чернігівщини

Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07

У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.

14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00

День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини