Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 липня, 08:25:52

Протягом 2015 року професійне навчання за актуальними професіями та напрямами проходили понад 5 тисяч безробітних

20.01.2016   11:08Агенцiя

Пріоритетним напрямом діяльності служби зайнятості, який сприяє подоланню дисбалансу між попитом на робочу силу та її пропозицією, є професійна підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікація безробітних.

Протягом 2015 року за направленням центрів зайнятості Чернігівської області професійне навчання за актуальними професіями та напрямами проходили понад 5 тисяч безробітних (на 3,1% більше показника 2014 року). Вони навчалися на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця, для самозайнятості та організації підприємницької діяльності.

Після закінчення навчання 4,7 тисяч колишніх безробітних або 98,4% були працевлаштовані. Безробітні освоювали такі професії: кухар, перукар (перукар-модельєр), манікюрник, токар, столяр, слюсар з ремонту автомобілів, водій тролейбуса, водій навантажувача, кондитер, продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів, лицювальник-плиточник, машиніст крана (кранівник), електрогазозварник, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, машиніст автовишки та автогідропідіймача, оператор котельні, машиніст (кочегар) котельні, швачка, закрійник, оператор заправних станцій, укладальник пиломатеріалів, деталей та виробів з деревини тощо.

Для оперативного задоволення потреб роботодавців 99 осіб проходили навчання за індивідуальними планами і програмами, понад 2 тисячі - підвищували кваліфікацію шляхом стажування безпосередньо на робочих місцях. Крім того, 616 безробітних проходили навчання задля організації підприємницької діяльності.

Служба зайнятості активно співпрацювала у напрямку підготовки кваліфікованих робітників з професійно-технічними навчальними закладами області: Чернігівськими професійними ліцеями побуту, деревообробної промисловості, залізничного транспорту і будівельним ліцеєм, вищим професійним училищем, Ніжинськими професійними ліцеєм побуту та сервісу і агарним ліцеєм, Чернігівським обласним навчально-курсовим комбінатом тощо.

Крім того, майже 1,5 тис. безробітних Чернігівщини набували нових професій у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості у Рівненській, Одеській та Сумській областях. У результаті такої співпраці ринок праці області отримав якісну робочу силу, а безробітні – професію і бажану роботу.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині потонув молодий чоловік 16:59

Про це повідомили у ГУ ДСНС у Чернігівській області.

Соціальний захист ВПО на Ніжинщині: програми підтримки та допомога благодійників 16:36

На території Ніжинського району (включно з райцентром) на обліку в єдиній інформаційній базі даних про ВПО перебуває понад 12,8 тисячі осіб. Найбільше з Чернігівської (близько 4 тисяч) та Київської (понад 4,5 тисячі), решта – з Донецької, Луганської, Харківської, Сумської, Херсонської областей.

єРобота: в Чернігові військовий відкрив чайну «Сьорб» 15:50

Не кавою єдиною, вирішив Владислав Іванцов і відкрив у Чернігові чайну «Сьорб». Для цього скористався програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» урядового проєкту «єРобота» і отримав понад 450 тис. гривень на започаткування бізнесу.

Реформа шкільного харчування в Ніжинській громаді в дії! 15:09

Обирати здорову їжу навчали школярів у пришкільних таборах Ніжина.

У Чернігові поліцейські викрили злочинну групу «наркозакладчиків» 14:45

Оперативники управління боротьби з наркозлочинністю поліції Чернігівщини відстежили та перекрили канал систематичного надходження в обласний центр значних партій психотропних речовин, які в подальшому збувалися вроздріб шляхом «закладок».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини