Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 вересня, 21:24:18

Плідний 2015 у роботі інформаційно-ресурсного центру "Вікно в Америку"

20.01.2016   11:06Агенцiя

Чернігівський інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку», підбиваючи підсумки минулого 2015 року, наголошує на успішному виконанні всіх поставлених завдань.

Було проведено 48 засідань EnglishSpeakingClubs.

Організовано  25 екскурсій до центру, з метою ознайомити користувачів бібліотеки з ресурсами та можливостями центру.

Після довгої перерви Чернігів гостинно прийняв волонтерів Корпусу Миру. Це вже 48 група у складі 29 чоловік, яка приїздила для виконання своєї міжнародної місії в Україні.

Завдяки ініціативі волонтерів та їх участі в EnglishSpeakingClubs, вдалося значно покращити якість проведення розмовних клубів, відкрити новий клуб для випускників шкіл по підготовці до вступних iспитiв  та залучити ще більшу кількість користувачів.
 

Останні новини Чернігівщини

08:23

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині 08:19

З метою захисту інтересів територіальної громади, прокуратура звернулася до суду з заявами про передачу чотирьох гідротехнічних споруд, площею понад 20 тис. м2, у комунальну власність.

Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасний ультразвуковий сканер від благодійників 08:16

Завдяки Благодійній організації La Chaine de l'Espoir Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилась сучасним ультразвуковим сканером експертного класу з кардіонахилом.

Продовжила справу загиблого чоловіка: до лав поліції Чернігівщини доєдналася дружина Героя-захисника Чернігова Дарина Христенок 08:13

Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко привітав у лавах поліції Чернігівщини Дарину Христенок, дружину полеглого Героя Олексія Христенка, який загинув у 2022 році під час оборони Чернігова від російських загарбників.

Бронза світового рівня: Данило Жасан — призер чемпіонату світу з боксу-2025 у Ліверпулі 08:10

З 4 по 14 вересня у місті Ліверпуль (Велика Британія) проходить чемпіонат світу з боксу World Boxing Championship 2025, який об’єднав 540 найсильніших спортсменів із 66 країн світу.