Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 червня, 20:42:48

Пошук роботи – це стрес для багатьох людей. Пошук після тривалої перерви – стрес удвічі більший

15.01.2016   15:03

Щоб допомогти безробітним подолати його, сформувати активну позицію на ринку праці та впевненість у собі, 14 січня в Борзнянському районному центрі зайнятості було проведено тренінг для осіб, які мають тривалу перерву в роботі. Участь у заході взяли 14 безробітних, які вже понад півроку ніде не працюють.

На початку тренінгу присутні презентували себе, розповівши про свою попередню трудову діяльність, особисті інтереси, уявлення про бажану роботу.

Оскільки люди, які тривалий час не мають роботи, втрачають свої професійні якості, внаслідок чого їм важко реалізувати себе на ринку праці, під керівництвом фахівця служби зайнятості безробітні провели аналіз власних умінь та навичок, щоб переконатися, чи відповідає поставлена ціль їх здібностям.

Присутнім також було запропоновано виконати вправу на визначення зовнішніх та внутрішніх перешкод, які заважають у працевлаштуванні, по закінченні якої кожен з учасників визначив можливі шляхи їх подолання.

Оскільки роботодавці зазвичай доволі критично ставляться до кандидатів, які тривалий час не працювали, безробітні вчились правильно складати резюме, розмовляти з роботодавцем по телефону, презентувати себе під час співбесіди.

Загалом цього тижня було проведено два тренінги в Борзнянському районному та один в Чернігівському міському центрах зайнятості, у яких участь взяли 37 безробітних.

Останні новини Чернігівщини

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова 19:27

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Менської районної державної адміністрації нового керівника – Євгена Соловйова.

У Чернігівській ОДА жінкам урочисто вручили відзнаки

У Чернігівській ОДА жінкам урочисто вручили відзнаки "Мати-героїня" 18:53

1 червня заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Андрій Подорван урочисто вручив державну нагороду — почесне звання «Мати-героїня» жінкам Чернігівщини, які виховують п’ять і більше дітей.

Обласна організація Національної спілки краєзнавців України відзначає 95 річницю

Обласна організація Національної спілки краєзнавців України відзначає 95 річницю 18:20

Днями у Чернігівській обласній державній адміністрації з нагоди 95-річчя краєзнавчого руху в Україні, відбулася зустріч нагоди 95-річчя краєзнавчого руху в Україні. У ній взяли участь Андрій Подорван, заступник голови Чернігівської ОДА, Олександр Коваленко, голова Чернігівського обласного осередку Національної спілки краєзнавців України, Андрій Курданов, голова Чернігівського районного осередку Національної спілки краєзнавців України, науковці та краєзнавці.

Карантинний ринок праці

Карантинний ринок праці 15:25

З початку карантину лави безробітних поповнили 9,1 тис. осіб, що вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року. В середньому щоденно в службі зайнятості в карантинний період реєструвалося 183 безробітних проти 89-ти у 2019 році.

Упродовж минулого тижня підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 15:10

Упродовж минулого тижня з 25 травня по 1 червня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 198 чоловік особового складу та 59 одиниць спеціальної техніки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини