Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 24 жовтня, 15:35:28

Працівники структурних підрозділів облдержадміністрації вчились організовувати заходи з громадського обговорення владних рішень

14.01.2016   16:58Агенцiя

14 січня директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Андрій Подорван та працівники Департаменту провели навчання з працівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, відповідальними за проведення консультацій з громадськістю.

Питання, які стали предметом розгляду учасників заходу, стосувались планування, анонсування заходів з громадського обговорення, доведення до громадськості інформації про їх підсумки.

Особлива увага була приділена забезпеченню відкритості та прозорості діяльності органу влади в цьому напрямку, висвітленню консультацій на веб-сайті облдержадміністрації, залученню громадськості до обговорення.

Була проаналізована практика використання різних форм громадського обговорення: електронних консультацій, зустрічей з громадськістю, засідань за «круглим столом» тощо.

Загалом у 2015 році у рамках консультацій з громадськістю облдержадміністрацією проведено 126 заходів, зокрема, оприлюднено 64 проекти рішень та проекти нормативно-правових актів, з них – 32 проекти розпоряджень голови облдержадміністрації 3 проекти звітів щодо стану виконання обласних програм, 6 проектів регіональних програм, зокрема проект програми економічного і соціального розвитку Чернігівської області на 2016 рік, 15 проектів планів заходів, проект Стратегії сталого розвитку Чернігівської області на період до 2020 року.

Останні новини Чернігівщини

Як називаються українські стародавні прикраси: салби, баламути, кризи та інші

Як називаються українські стародавні прикраси: салби, баламути, кризи та інші 14:05

Український народний костюм важко уявити без прикрас, адже такі аксесуари не лише збагачують образ, а й мають певний закодований сенс.

Варто включити в раціон: 6 продуктів, багатих на залізо

Варто включити в раціон: 6 продуктів, багатих на залізо 13:58

Один з найважливіших мікроелементів в організмі людини – залізо. Він потрібен для вироблення гемоглобіну, який відповідає за доставку кисню до тканин і органів.

Як з’явився шоколадний фондан? Історія десерту

Як з’явився шоколадний фондан? Історія десерту 13:40

Про походження цього десерту, який з’явився порівняно недавно, але швидко завоював популярність, дотепер не вщухають суперечки. У будь-якому випадку виграли ми, адже шоколадний фондан — справжній шедевр кулінарного мистецтва.

Смачні рецепти вихідного дня: осінній пиріг з яблуками

Смачні рецепти вихідного дня: осінній пиріг з яблуками 13:21

Осіння пора — час смачної та ароматної випічки. Пропонуємо вам освоїти приготування соковитого яблучного пирога з додаванням гарбуза.

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року 12:15

Для початку цього тижня характерна невпевненість і певна плутанина у стосунках, а також будьте обережними з фінансовими вкладеннями.