Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 01:12:24

Працівники структурних підрозділів облдержадміністрації вчились організовувати заходи з громадського обговорення владних рішень

14.01.2016   16:58Агенцiя

14 січня директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Андрій Подорван та працівники Департаменту провели навчання з працівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, відповідальними за проведення консультацій з громадськістю.

Питання, які стали предметом розгляду учасників заходу, стосувались планування, анонсування заходів з громадського обговорення, доведення до громадськості інформації про їх підсумки.

Особлива увага була приділена забезпеченню відкритості та прозорості діяльності органу влади в цьому напрямку, висвітленню консультацій на веб-сайті облдержадміністрації, залученню громадськості до обговорення.

Була проаналізована практика використання різних форм громадського обговорення: електронних консультацій, зустрічей з громадськістю, засідань за «круглим столом» тощо.

Загалом у 2015 році у рамках консультацій з громадськістю облдержадміністрацією проведено 126 заходів, зокрема, оприлюднено 64 проекти рішень та проекти нормативно-правових актів, з них – 32 проекти розпоряджень голови облдержадміністрації 3 проекти звітів щодо стану виконання обласних програм, 6 проектів регіональних програм, зокрема проект програми економічного і соціального розвитку Чернігівської області на 2016 рік, 15 проектів планів заходів, проект Стратегії сталого розвитку Чернігівської області на період до 2020 року.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини