Зустріч зі студентами випускних курсів вузів Чернігова та Ніжина
28 грудня в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації держслужбовців відбулася зустріч зі студентами випускних курсів вищих навчальних закладів міст Чернігова та Ніжина, які хочуть працювати в органах державної влади та місцевого самоврядування.
В рамках заходу зі студентами зустрілися перший заступник голови Чернігівської обласної ради, доктор філософії у галузі ділового адміністрування Валентин Мельничук та заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації, кандидат економічних наук Сергій Биконя.
Також відбулося спілкування з волонтером Корпусу Миру Сполучених Штатів Америки в Україні Кайлом Колдом, та з учасниками програми залучення молоді до державної служби попередніх років – випускниками ВНЗ, які нині працюють в органах виконавчої влади і місцевого самоврядування.
Валентин Мельничук у своєму виступі акцентував увагу на нових викликах роботи в органах місцевого самоврядування, зокрема, на необхідності постійного підвищення кваліфікаційного рівня державних службовців та відповідно достойного рівня оплати праці. Керівник побажав випускникам ВУЗів успіхів у навчанні, оптимізму та здійснення всіх цілей.
Під час зустрічі відбувся і конкурсний відбір серед молодих людей, які в березні – квітні 2016 року будуть навчатися в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів за програмою семінару «Державна служба та служба в органах місцевого самоврядування в Україні: правовий статус, стиль і методи роботи», а також проходитимуть стажування у владних інституціях Чернігівщини, відвідають Верховну Раду України.
Останні новини Чернігівщини
Тепло сердець та черговий транш гуманітарної допомоги: на Чернігівщину завітали французькі волонтери 13:22
Днями до Чернігова прибула сорок друга двадцятитонна фура з гуманітарною допомогою, зібраною волонтерами із дружньої Франції.
Понад 3 мільйони гривень — на підтримку сімей з новонародженими у Чернігові 12:51
Одноразова матеріальна допомога при народженні дитини буде надана ще 105 чернігівкам, які зареєстровані у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат — 3 135 000 гривень.
Ніжинські поліцейські затримали підозрювану у вбивстві співмешканця 12:20
Поліцейські встановили, що між співмешканцями виник конфлікт під час спільного вживання алкогольних напоїв. У ході сварки 36-річна жінка ножем завдала потерпілому удар у груди, від якого чоловік помер на місті події.
У Чернігові створено Раду з питань внутрішньо переміщених осіб 11:49
10 листопада 2025 року виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб та затвердження Положення про неї.
Підбито проміжні підсумки реалізації Стратегії з безбар'єрності: Чернігівщина – у трійці лідерів 11:08
Наприкінці минулого тижня Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко провела у Бородянці виїзне засідання Ради безбар’єрності.