Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 червня, 19:28:06

Відбулись тренінги з питань медіаграмотності для бібліотекарів

26.12.2015   16:36Агенцiя

24 та 25 грудня в Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В.Г. Короленка відбулись тренінги з питань медіаграмотності для бібліотекарів трьох обласних бібліотек та бібліотекарів Чернігівської ЦБС "Маніпуляції в ЗМІ та як їм протистояти".

Тренер Сльозка Олена пояснювала бібліотекарям як розрізняти інформування від пропаганди завдяки практичним маркерам. Учасники визначали через постери, публікації в пресі, відео пропаганду, соціальну рекламу, піар, рекламу.

Проаналізували персональне медіа-поле, ознайомилися з прикладами використання фейків та "джинси". Під час тренінгу навчалися шукати факти, розпізнавати та фейки, відрізняти інформацію від пропаганди та використовувати для перевірки інформації різні інструменти та медіа-ресурси.

Особливо бібліотекарів зацікавили способи маніпулювання в засобах масової інформації, тому значну частину часу присвятили саме цьому блоку.

Наприкінці тренінгів бібліотекарі висловлювали свої думки з приводу маніпуляцій через медіа. І зробили висновки, що такий тренінг впорядкував їх знання з медіаграмотності, адже саме бібліотекарі працюють з інформацією та поширюють її серед читачів. Тому такий тренінг був просто необхідний. А роздатковий матеріал, з яким працювали впродовж тренінгу обіцяли розповсюдити серед своїх колег.

Останні новини Чернігівщини

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова 19:27

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Менської районної державної адміністрації нового керівника – Євгена Соловйова.

У Чернігівській ОДА жінкам урочисто вручили відзнаки

У Чернігівській ОДА жінкам урочисто вручили відзнаки "Мати-героїня" 18:53

1 червня заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Андрій Подорван урочисто вручив державну нагороду — почесне звання «Мати-героїня» жінкам Чернігівщини, які виховують п’ять і більше дітей.

Обласна організація Національної спілки краєзнавців України відзначає 95 річницю

Обласна організація Національної спілки краєзнавців України відзначає 95 річницю 18:20

Днями у Чернігівській обласній державній адміністрації з нагоди 95-річчя краєзнавчого руху в Україні, відбулася зустріч нагоди 95-річчя краєзнавчого руху в Україні. У ній взяли участь Андрій Подорван, заступник голови Чернігівської ОДА, Олександр Коваленко, голова Чернігівського обласного осередку Національної спілки краєзнавців України, Андрій Курданов, голова Чернігівського районного осередку Національної спілки краєзнавців України, науковці та краєзнавці.

Карантинний ринок праці

Карантинний ринок праці 15:25

З початку карантину лави безробітних поповнили 9,1 тис. осіб, що вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року. В середньому щоденно в службі зайнятості в карантинний період реєструвалося 183 безробітних проти 89-ти у 2019 році.

Упродовж минулого тижня підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 15:10

Упродовж минулого тижня з 25 травня по 1 червня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 198 чоловік особового складу та 59 одиниць спеціальної техніки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини