Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 10:17:43

Подорож до Національної академії

19.12.2015   14:24Агенцiя

Напередодні свята Святого Миколая учні з семи навчальних закладів Чернігівського району, які мають талант відображати своє бачення прекрасного на холсті чи альбомному папері, здійснили подорож до Києва та відвідали Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури України.

У Седневі з 1964 року діє Будинок творчості Національної спілки художників України. Багато відомих митців відвідали наше унікальне містечко, а з 2003 року тут проходить літературно-мистецьке свято “Седнівська осінь”. Голова Національної спілки Володимир Чепелик під час проведення свята в 2015 році підтримав ідею екскурсії наших учнів до Національної академії.

Подорож та зустрічі в академії – професори, студенти, кафедри, майстерні, картини, скульптури, творчі проекти, виставки, коридори – вразили наших дітей, які, можливо, надовго запам’ятають цю подію та повернуться сюди колись вже абітурієнтами.

Проректор академії Остап Ковальчук, голова Чернігівської райдержадміністрації Віктор Корж, голова осередку товариства “Чернігівське земляцтво в м. Києві” Андрій Жинський, керівники підприємств Сергій Сезоненко та Юрій Шпилька сприяли подорожі учнів до Національної академії.

Андрій Курданов

Останні новини Чернігівщини

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк 10:11

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко 26 травня представив активу Ріпкинського району нову очільницю Ріпкинської райдержадміністрації – Людмилу Позняк.

Чернігівщину активно просуватимуть як туристичну локацію цього літа

Чернігівщину активно просуватимуть як туристичну локацію цього літа 10:03

26 травня заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван провів нараду з питань напрацювання шляхів розвитку туристичної галузі області. У нараді взяли участь представники Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА, підвідомчих установ та представники туристичної та IT-сфери.

Презентована продукція ДК

Презентована продукція ДК "Укрторф" 09:46

25 травня у приміщенні будинку засідань обласної ради в рамках наради з питань розвитку Державного підприємства «Чернігівторф» відбулась презентація продукції торфовидобувних підприємств Державного концерну «Укрторф».

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській 09:36

У Чернігові на вулиці Київській тривають роботи з заміни магістральних водогону та каналізації. Щоби при цій заміні жителі вулиці не лишалися без води, КП «Чернігівводоканал» поетапно робить тимчасові перепідключення цих абонентів на водопостачання по тимчасовій схемі.