Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 17:27:10

Представники райдержадміністрацій та виконавчих комітетів міських рад навчались комунікувати з громадськістю

12.12.2015   09:36Агенцiя

10 грудня консалтинговою компанією Civitta у партнерстві з Фондом Східна Європа проведено тренінг на тему «Механізм комунікації та співробітництва представників місцевої влади із представниками громадських організацій Чернігівської області». До заходу долучились представники відділів (секторів) інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю РДА та МВК.

Як зазначив модератор зустрічі Антон Шулик, директор компанії Civitta Ukraine, даний тренінг відбувається у рамках проекту, який реалізується в Чернігівський області протягом вересня — грудня 2015 року, за фінансової підтримки МЗС Латвійської Республіки.

Латвія виступає стратегічним партнером Чернігівської області та Україні в цілому та активно допомагає із реабілітацією дітей та воїнів АТО та реалізацією проектів в гуманітарній сфері, сільському господарстві та у питаннях регіонального розвитку і ефективного управління.

У рамках тренінгу було поєднано теоретичну частину та розбір практичних кейсів по питанням: механізму комунікації із ГО відповідно до напрямку їх діяльності та рівня підготовки; практичні інструменти залучення ГО до вирішення проблем міста/громад. Тренери зробили огляд он-лайн ресурсів щодо забезпечення прозорості бюджету та управління районом/містом та огляду сучасних засобів комунікації та особливостей їх використання. Було також наголошено на необхідності проведення просвітницької роботи для ГО з питань запитів публічної інформації.

Ігор Слезко, заступник Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, під час свого виступу наголосив, що місією Департаменту є сприяння громадським об’єднанням, налагодження системного діалогу органів виконавчої влади з громадськістю.

Підведення підсумків проекту відбувалося під час засідання за «круглим столом», на якому обговорювався практичний досвід міських рад та рад громад Латвії по інструментах та методах взаємодії громадських організацій з представниками місцевої влади. До обговорення залучилися активні громадські організації Чернігова.

Як зазначила Лідія Чобітько, завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Куликівської РДА: «Такі заходи є цікавими та потрібними для налагодження конструктивного діалогу з громадськими організаціями».

Захід відбувся за сприяння Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Останні новини Чернігівщини

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19 15:33

Протягом минулої доби зафіксовано 1 випадок COVID-19 у Прилуках та 2 у Чернігові.

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів 13:04

У Чернігові проходила традиційна планова вакцинація тварин проти сказу. Спеціалісти міської державної лікарні ветеринарної медицини працювали на виїзді у 14 різних мікрорайонах міста.

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце 12:36

У 2019 р. від стаціонарних джерел забруднення підприємств області в повітряний басейн надійшло 27,5 тис.т забруднюючих речовин, що на 8% менше, ніж у 2018 р.

У Чернігові запрацює велопатруль

У Чернігові запрацює велопатруль 12:27

1 червня о 10 годині в сквері імені Богдана Хмельницького стартуватиме велопатруль.

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно 12:07

Ні для кого не секрет, що більше 90% адміністративних, житлових та інших приміщень, які нині активно експлуатуються в Україні, побудовані здебільшого до 1991 р. З віком їх утримання та опалення стає дедалі дорожчим, епізодичні заходи зі встановлення нових вікон, т. зв. клаптикового утеплення не завжди дають бажаний ефект, а інколи й взагалі погіршують ситуацію. Отже, в чому полягають правильне утеплення та грамотна економія?

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини