Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 31 травня, 17:13:10

Дітей навчали, як потрібно берегти ресурси

10.12.2015   08:30Агенцiя

Кількість ресурсів, які потрібні людині, щодня знижується. І пояснювати жителям великого міста, як ефективніше їх використовувати, варто ще зі школи.

Саме тому Громадянська мережа ОПОРА провела інтерактивний тренінг «Енергозбереження для кращого майбутнього» для школярів чернігівського ліцею № 22.

«Кожна людина має право на життя на чистій планеті. Для того, щоб його реалізувати вже зараз, підлітки повинні дбати про навколишнє середовище. Збереження енергетичних ресурсів та поширення використання альтернативної енергії – пріоритет для нашої країни.
 
Саме молодь бере на себе відповідальність та ініціативу в цій справі. Громадянська мережа ОПОРА всіляко сприятиме в цьому», – вказала модератор заходу, координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталя Висіканець.
Щоб зрозуміти, як кожен впливає на навколишнє середовище, школярі визначили власний екологічний слід. Він демонструє, яка площа необхідна, аби забезпечити нас певною кількістю ресурсів, які споживає конкретна людина.

Сьогодні темпи використання природних ресурсів на 25% вищі, ніж здатність природи створювати нові. Саме тому школярі довідалися, що важливо все: від того, як чистити зуби, до особливостей викидання сміття.

Говорячи про екологічний слід, на кожну людину доступно тільки 1,8 га Землі, аби ресурсів вистачило всім. При цьому, наприклад, середній екологічний слід Естонії наразі складає 6,5 га на людину, як вказують дослідники.

Зберегти екологію можна і за рахунок використання та розвитку альтернативних джерел енергії. Школярі з допомогою модератора визначали, де і як можна їх можна використовувати вже сьогодні.

Останні новини Чернігівщини

Сім способів підвищити стресостійкість в умовах нестабільності

Сім способів підвищити стресостійкість в умовах нестабільності 17:12

Пандемія, карантин, світова економічна криза ввігнали багатьох у стан стресу, який вплинув на якість роботи, креативність чи критичне мислення.

Сезонні солодощі. 7 простих і смачних десертів з полуниці 17:01

Полуниця - одна з найулюбленіших в нашій країні ягід і, зрозуміло, вона добра сама по собі. Але чому б не урізноманітнити своє меню і не приготувати з неї абсолютно нові страви? Особливо з огляду на те, що з нашими рецептами зробити це зовсім не складно.

10 цікавих фактів про блондинок

10 цікавих фактів про блондинок 16:57

Хтось вважає білявих красунь легковажними, а хтось - недостатньо кмітливими.

Смачні рецепти вихідного дня: піца на кефірі, сметані та батоні

Смачні рецепти вихідного дня: піца на кефірі, сметані та батоні 16:49

Піца на кефірі, сметані, батоні: як приготувати піцу на сковороді швидко та смачно

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 червня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 червня 2020 року 16:27

Тиждень з 1 до 7 червня особливий, приносить багато важливих подій. Повний місяць очікується 5 червня о 22.25 за київським часом. Це напівтіньове місячне затемнення у Стрільці, яке відкриває довгий коридор затемнень (до 5 липня).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини