Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 20 жовтня, 16:18:36

Дітей навчали, як потрібно берегти ресурси

10.12.2015   08:30Агенцiя

Кількість ресурсів, які потрібні людині, щодня знижується. І пояснювати жителям великого міста, як ефективніше їх використовувати, варто ще зі школи.

Саме тому Громадянська мережа ОПОРА провела інтерактивний тренінг «Енергозбереження для кращого майбутнього» для школярів чернігівського ліцею № 22.

«Кожна людина має право на життя на чистій планеті. Для того, щоб його реалізувати вже зараз, підлітки повинні дбати про навколишнє середовище. Збереження енергетичних ресурсів та поширення використання альтернативної енергії – пріоритет для нашої країни.
 
Саме молодь бере на себе відповідальність та ініціативу в цій справі. Громадянська мережа ОПОРА всіляко сприятиме в цьому», – вказала модератор заходу, координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталя Висіканець.
Щоб зрозуміти, як кожен впливає на навколишнє середовище, школярі визначили власний екологічний слід. Він демонструє, яка площа необхідна, аби забезпечити нас певною кількістю ресурсів, які споживає конкретна людина.

Сьогодні темпи використання природних ресурсів на 25% вищі, ніж здатність природи створювати нові. Саме тому школярі довідалися, що важливо все: від того, як чистити зуби, до особливостей викидання сміття.

Говорячи про екологічний слід, на кожну людину доступно тільки 1,8 га Землі, аби ресурсів вистачило всім. При цьому, наприклад, середній екологічний слід Естонії наразі складає 6,5 га на людину, як вказують дослідники.

Зберегти екологію можна і за рахунок використання та розвитку альтернативних джерел енергії. Школярі з допомогою модератора визначали, де і як можна їх можна використовувати вже сьогодні.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 5 655 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 5 655 осіб 12:55

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 20 жовтня року в області щеплено першою та другою дозою 387 106 людей.

Відсьогодні центри масової вакцинації в будні працюватимуть з 14 години

Відсьогодні центри масової вакцинації в будні працюватимуть з 14 години 12:46

У Чернігові всі центри масової вакцинації проти COVID-19 з середи, 20 жовтня, і до кінця цього тижня в будні дні відкриватимуться раніше. Вони працюватимуть з 14.00 год. до 19.00 год.

21-23 жовтня – перекриття руху автотранспорту на вул. Івана Мазепи

21-23 жовтня – перекриття руху автотранспорту на вул. Івана Мазепи 12:38

У Чернігові з 8.00 год. 21 жовтня по 20.00 год. 23 жовтня перекриватиметься рух автотранспорту на ділянці вул. Івана Мазепи від площі Перемоги до вул. Музичної. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 20 жовтня.

У Срібнянській громаді відкрили краєзнавчий музей

У Срібнянській громаді відкрили краєзнавчий музей 11:26

Краєзнавчий музей щойно відкрили в селищі Срібне Прилуцького району. Це стало можливим завдяки ініціативі керівництва Срібнянської громади та залучення підприємців.

Курсанти Академії Державної Пенітенціарної служби відвідали виставку “Кожен має право знати свої права”

Курсанти Академії Державної Пенітенціарної служби відвідали виставку “Кожен має право знати свої права” 11:11

В Освітній Дім прав людини-Чернігів завітали курсанти Академії Державної Пенітенціарної служби спеціальності «Правоохоронна діяльність».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини