Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 травня, 11:02:01

Хто переможець міжнародного "Вівату"?

07.12.2015   10:10Агенцiя

Гра, що по праву стала народною і здобула прихильників не лише на теренах Чернігівщини, а й далеко за її межами. "Віват, інтелект!" — відбулася міжнародна гра, яка традиційно завершує сезон, повідомляє Чернігівська обласна Державна телерадіокомпанія.

Вже шість років поспіль в ефірі обласного телебачення юні розумники змагаються в інтелектуальних боях. Програма «Віват, інтелект!» давно вийшла на міжнародний рівень. Зазвичай сезон – коли вже визначений його переможець — увінчує гра, в якій з чемпіоном змагаються команди з інших міст України та з-за кордону. У цьогорічному сезоні у фінальних змаганнях участь взяли чемпіон — команда «Кліо» з Ніжина, а також гості з Києва, Одеси та Гомеля.

Гра, як і завжди, була насиченою та непередбачуваною. Команда «Мегаполіс» з Києва участь у змаганнях типу брейн-ринг брала вперше, а тому учасники щиро зізнались, що найважчим для них було зорієнтуватися у новому для них форматі.

Запрошені гості отримали позитивні та приємні враження від змагань, особливо їх вразила гостинність та теплий прийом. Команди-гості змогли навіть ознайомитися з експозицією обласного історичного музею, який відчинив для них двері, незважаючи на вихідний.

А про результати міжнародної гри «Віват, інтелект!» наші глядачі зможуть дізнатися вже зовсім скоро. 19 грудня о 21.00 ви отримаєте своєрідний «телевізійний Миколайчик» від майбутніх Ейнштейнів.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:38

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради 10:18

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради за період з 01.01.2017 по 31.12.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 854,2 тис. грн.

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка 10:08

27 травня голова Чернігівської державної обласної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Городнянської районної державної адміністрації нового керівника – Дениса Камка.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:54

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 травня до 8:00 28 травня 2020 року.