"Регіональний розвиток: розробка та управління проектами, залучення додаткових ресурсів для територіальних громад"
Таку назву має триденний тематичний короткотерміновий семінар, за програмою якого сьогодні розпочали навчання голови територіальних громад в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.
Зокрема, голови ознайомляться з програмами міжнародної технічної допомоги та іншими грантовими установами, проаналізують особливості розроблення презентацій територій із застосуванням українського та німецького досвіду, досвід розробки та управління проектами в територіальній громаді, звернуть увагу на угоду про асоціацію та зону вільної торгівлі та її наслідки укладення для України; фінансування проектів транскордонного співробітництва.
Також слухачі детально проаналізують процес модернізації державного управління в Україні; питання земельного законодавства щодо регулювання земельних відносин, вивчатимуть основи брендування територій, державної політики енергозбереження країн Європейського Союзу та низку інших питань.
Зокрема, в рамках семінару, 22 березня слухачі матимуть змогу прийняти участь у міжрегіональній веб-конференції на тему: "Вивчення кращих управлінських практик та обмін успішним регіональним досвідом органів місцевого самоврядування" за участю Івано-Франківського та Миколаївського Центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.
Останні новини Чернігівщини
Екологічне виховання – шлях до збереження природи для майбутніх поколінь: брифінг у Чернігівський ОВА 15:28
Екологічне виховання – один із важливих напрямів діяльності Департаменту екології та природних ресурсів ОДА. Про це сьогодні розповіла заступниця директора Департаменту Віталіна Синіговець на брифінгу в медіацентрі ОВА.
Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила майже 73 тисячі гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 15:24
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» та викупати віртуальний товар, «дивитися відео і заробляти» тощо.
У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні» 15:19
Відкрили його сьогодні на базі місцевої філії Чернігівського обласного центру зайнятості.
«Гроші ходять за людиною»: у Комарівській громаді реалізується експериментальний соціальний проєкт 15:12
Заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк учора, 11 листопада, перебувала з робочим візитом у Комарівській громаді Ніжинського району.
У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50
До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.