Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 травня, 11:17:48

Студенти юридичного колежду ДПтС України приєдналися до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. ФОТО

02.12.2015   15:08Агенцiя

Першого грудня 2015 року у Чернігівському юридичному коледжі ДПтС України до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом викладачами циклу педагогіки та психології було проведено науковий семінар

На якому обговорювали тему: «Про СНІД треба знати, щоб потім не шкодувати» з метою розширення знань слухачів про шляхи запобігання розповсюдження ВІЛ/СНІДу, зосередження уваги на здоровому способі життя, формування ціннісних життєвих орієнтирів та формування поведінки, що сприяє профілактиці соціально-небезпечних захворювань.

Напередодні семінару викладачами циклу педагогіки та психології було проведено опитування курсантів та студентів першого курсу стосовно знань проблем та шляхів запобігання ВІЛ-СНІДу. З’ясувалося, що 41% опитуваних не знає різниці між ВІЛ та СНІД, 14% не має чіткого уявлення про шляхи передачі ВІЛ інфекції, а 56% курсантів вважають, що хворі на ВІЛ інфекцію не несуть юридичної відповідальності при заражені партнера. Тому актуальність цього заходу продиктована нагальною потребою.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:38

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради 10:18

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради за період з 01.01.2017 по 31.12.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 854,2 тис. грн.

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка 10:08

27 травня голова Чернігівської державної обласної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Городнянської районної державної адміністрації нового керівника – Дениса Камка.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:54

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 травня до 8:00 28 травня 2020 року.