Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 11 липня, 04:26:12

Урок мужності в Чернігівському професійному будівельному ліцеї

28.11.2015   09:52Агенцiя

27 листопада в Чернігівському професійному будівельному ліцеї відбувся урок мужності «Вони солдати, що ризикують життям, заради нас і мирного світання».

Урок мужності розпочали виконанням державного гімну. Під час заходу учням продемонстрували відеоролик «Герої не вмирають», а також ознайомили з фотовиставкою присвяченій бійцям, що захищають Україну на східному фронті.

Під час уроку мужності учні висловлювали власні думки з приводу військових дій на Донбасі. « Ще два роки тому ми не особливо звертали увагу на слова «Слава Україні – Героям слава», тепер це гасло набуло нового змісту. Адже вони адресовані нашим героям – хлопцям, що захищають східний кордон України, лікарям, які рятують наших поранених, волонтерам, на плечах яких тримається наша армія»,- поділився думкою один з учнів ліцею.

На заході були присутні бійці добровольчих підрозділів Павло Муравейко та Олексій Воєводин. Свою громадянську позицію вони проявили ще під час Революції гідності, взявши активну участь в подіях революційної  зими 2013-2014 року. Пізніше, просто з Майдану, стали на захист України, вступивши до лав добровольчих батальйонів. Бійці-добровольці розповіли присутнім про свою участь у Революції гідності та про свій бойовий шлях, а також дали відповіді на запитання учнів.

Директор будівельного ліцею Михайло Гавриленко висловив свою вдячність бійцям-фронтовикам, а також наголосив: «Ви надійна опора нашої держави. Завдяки Вашій небайдужості та патріотизму вдалось зупинити агресора на Донбасі. Ви є гідним прикладом для наслідування, а Ваш внесок в боротьбу за мир у нашій державі – неоцінений».

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.

Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10

Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.

У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.

У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.

Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).