В Чернігівській обласній бібліотеці для дітей відбувся другий тренінг бізнес-школи
18 листопада в читальному залі Чернігівської обласної бібліотеки для дітей ім. М. Островського відбувся другий тренінг бізнес-школи для дітей «Мільйон – це просто!» з теми «Основні інструменти фінансового ринку. Технології Web 2.0 для сучасного бізнесу».
Розпочався тренінг з обговорення домашніх завдань учнів бізнес-школи. Після обговорення тренер Олена Пилипенко роз’яснила бізнес-юніорам поняття депозиту, а для кращого розуміння розповіла про основні його різновиди, способи нарахування відсотків та їх виплати, навчила проводити відповідні розрахунки. Наступним питанням тренінгу було поняття кредиту. Учні детально познайомились з основними його видами та розрахунками, які самі ж і проводили.
Друга частина тренінгу була присвячена технологіям Web 2.0 для сучасного бізнесу. Коучем було запрошено адміністратора систем кредитної спілки «Чернігівська» Чуба Максима Михайловича, який допоміг з’ясувати, що являє собою Web 2.0: нова технологія для сучасного бізнесу чи просто «модне словосполучення». В учнів виникло чимало запитань стосовно сервісів та розміщення контекстної реклами в них, з якою, так чи інакше, зустрічався кожен під час користування Інтернетом та соціальними мережами.
В кінці заняття учням було презентовано цікаві нові книжки з даної теми, які надійшли до фонду Чернігівської обласної бібліотеки для дітей ім. М. Островського. За навчанням час тренінгу промайнув швидко. Всі учасники зрозуміли для себе роль кредитів і депозитів, технологій Web 2.0 для сучасного бізнесу, і тепер з нетерпінням чекають наступної зустрічі, щоб продемонструвати набуті знання.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:40
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігів розширив соціальні послуги для сімей із дітьми завдяки проєкту ЮНІСЕФ 11:31
8 грудня в Чернігові відбулося засідання Координаційної ради з реалізації Стратегії забезпечення права кожної дитини на зростання в сімейному оточенні на 2024–2028 роки.
11 грудня: цей день в Україні і світі 09:22
День 1387 Російська агресія - Day 1387 Russian aggression