Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 вересня, 15:18:24

Координаційна рада у справах дітей розглянула актуальні питання

13.11.2015   07:52

Секретар Чернігівської міської ради Владислав Кухар провів засідання координаційної ради у справах дітей, на якому обговорювались підсумки роботи з профілактики дитячої бездоглядності та безпритульності, соціального сирітства, нещасних випадків в дитячому середовищі за звітний період.

З відповідною доповіддю виступив начальник відділу у справах сім'ї та молоді міської ради Валерій Семенець.

За його словами, важливим напрямом даної роботи є своєчасне виявлення дітей, які потребують уваги відповідних служб. В І півріччі 2015 року порівняно з І півріччям 2014 року кількість профілактичних рейдів в області зменшилась на 4%. По м. Чернігову в ході проведення відповідних рейдів бездоглядних дітей не виявлено.

Для надання допомоги дітям, які виховуються в сім’ях, де батьки не належним чином виконують батьківські обов’язки, в області діє 3 центри соціально-психологічної реабілітації дітей. Службою у справах дітей Деснянської районної у м. Чернігові ради до цих центрів направлено 10 дітей, з них 4 дитини, які потребують психологічно-педагогічної корекції.

Підводячи підсумки наради, В. Кухар наголосив, що зазначене питання потребує більш зваженого підходу і це можливо тільки при тісній співпраці служб у справах дітей, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, закладів освіти. Особливе значення також має поінформованість населення в даному питанні.

Останні новини Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини 11:30

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

Урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Академії Державної пенітенціарної служби 11:10

Цьогоріч до факультету заочного і контрактного навчання зараховано 179 здобувачів вищої освіти, з них сьогодні 103 студентські квитки було вручено студентам денної форми навчання, освітнього рівня бакалавр за спеціальностями «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність».

На ділянці ремонту дороги Т-25-19 Холми - Авдіївка укладений фінішний шар нового покриття 11:16

Дорога Т-25-19 - це маршрут, який з'єднує новоутворені Корюківський та Новгород-Сіверський райони Чернігівської області.

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте закриття проєкту «АртБліндаж» 11:00

Соціально-мистецький проєкт «АртБліндаж» реалізувався громадською організацією ветеранів «Спілка 13 БТРО» спільно з Чернігівською міською комунальною Централізованою бібліотечною системою.

Поблизу Чернігова поліцейські затримали вантажівку, водій якої залишив місце ДТП 10:40

Група реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління поліції зупинила вантажний автомобіль з явними механічними пошкодженнями за півсотні кілометрів від місця автопригоди з потерпілими, скоєної на території Сновської громади.