Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 грудня, 16:22:48

Злочинність серед неповнолітніх намагаються попередити співробітники кримінально-виконавчої інспекції

12.11.2015   12:06

Так, начальник Новозаводського відділу кримінально-виконавчої інспекції в м. Чернігові Юлія Василенко провела лекцію на тему: «Правда про наркотики» з учнями Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту.

В процесі зустрічі підліткам доведено не тільки теорію виникнення наркотичної залежності, а й наведено реальні приклади з життів підоблікових КВІ.
   
Даний навчальний заклад є одним з тих, де навчаються учні з так званої «групи ризику» і декілька підлітків з ліцею вже перебували на обліку пенітенціаріїв, а тому, для вчасної профілактики, пенітенціарії постійно співпрацюють із викладачами ліцею.
В свою чергу співробітники Борзнянського районного сектору КВІ здійснили візит до Борзнянського сільськогосподарського технікуму. Начальник Борзнянської КВІ Оксана Білозор роз’яснила студентам правові наслідки вчинення правопорушень та попросила студентів поділитись своїми думками  про те, які правопорушення найчастіше вчиняють молоді люди, і що, зазвичай, стає причиною вчинення правопорушень. 

До виховних заходів із молоддю долучились і співробітники КВІ Бобровицького району, які організували для неповнолітніх підоблікових похід до Пожежної частини № 15. Захід був поділений на дві частини: роз’яснювальну та показову.

В ході першої частини рятувальники розповіли неповнолітнім про кількість пожеж, які виникли на території Чернігівської області та до яких трагічних наслідків вони призвели. Не забули рятівники розповісти і про порядок дій у разі виявлення застарілих вибухонебезпечних предметів, підозрілих предметів у людному місці та інших надзвичайних подій.

Останні новини Чернігівщини

Груднева книгарня: що почитати у перший місяць зими

Груднева книгарня: що почитати у перший місяць зими 14:23

Останній місяць року завжди особливий: він сповнений турбот, надій та сподівань.

10 речей, які потрібно встигнути до Нового року

10 речей, які потрібно встигнути до Нового року 14:15

Перший день останнього місяця року ідеально підходить, щоб згадати всі плани на 2021 та виокремити, що залишилось невтіленим.

10 м’ясних страв на Новий 2022 рік Тигра: смачні та прості новорічні рецепти

10 м’ясних страв на Новий 2022 рік Тигра: смачні та прості новорічні рецепти 13:57

Всі ми знаємо, як швидко летить час в передсвятковій метушні.

Смачні рецепти вихідного дня: 7 гарячих супів для зими 13:51

Зима є зима, і неважливо, холодно на вулиці чи просто сиро та промозгло, а на обід хочеться з'їсти щось гаряче. А що може бути краще ніж апетитний і ароматний суп?

Станом на 5 грудня в Україні зафіксовано 6622 нових випадків COVID-19

Станом на 5 грудня в Україні зафіксовано 6622 нових випадків COVID-19 13:29

6 622 нових випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 5 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 690 дітей та 68 медпрацівників.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини