Про загальноосвітні навчальні заклади області на початок 2015/2016 навчального року. ДОВІДКА
Першого вересня 2015 р. у 589 денних загальноосвітніх закладах Чернігівщини приступили до навчання 91,5 тис. учнів. Забезпечували навчальний процес 12,6 тис. учителів. За рік мережа денних загальноосвітніх закладів зменшилася на 3,8%, вчителів – на 3,1%, а учнів, навпаки, зросла на 0,7%.
Майже три чверті шкіл знаходиться в сільській місцевості. Разом із тим, частка учнів, які навчаються в них, становила 28,8%.
В області працюють 26 гімназій, 8 ліцеїв та один колегіум. За програмою цих закладів навчаються 9,9% всіх школярів. У 57 навчально-виховних комплексах навчаються 3,9 тис. учнів. Із них 52 школи-садочка, що нараховують 3,2 тис. учнів, діють у сільській місцевості.
У 2015 р. атестат про повну загальну середню освіту отримали 6,4 тис. випускників денних загальноосвітніх закладів та 63 особи, які склали іспити екстерном. Із золотою медаллю закінчили школу 314 дітей, зі срібною – 147.
Базову загальну середню освіту одержали 8,4 тис. учнів та 16 осіб – екстерном.
Крім того, 211 особа здобуває освіту у вечірній школі та класах, що організовані при 6 денних загальноосвітніх школах.
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 00:00
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
Продовжується надання матеріальної підтримки власникам житла, пошкодженого внаслідок ударів рф 17:06
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста, чиє житло постраждало внаслідок російської військової агресії.
Поліцейські Чернігівщини скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора каналу збуту зброї та боєприпасів 16:35
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду справу 28-річного чернігівця, який налагодив канал постачання вогнепальної зброї та набоїв в обласному центрі.
У Чернігові вшанували пам’ять усіх загиблих у Війні на Незалежність України 15:58
З нагоди четвертої річниці звільнення Чернігівщини від російських окупаційних військ в обласному центрі відбулися тематичні заходи.
Поліція Чернігівщини встановлює обставини та причетних до булінгу школяра 15:10
В ході моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео на якому під час поїздки у шкільному автобусі один з хлопців чинить булінг стосовно іншого школяра.