Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 липня, 08:13:53

Обмін досвідом між позашкільниками області триває

03.11.2015   08:09Агенцiя

За ініціативи Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва і за сприяння Управління освіти і науки Чернігівської ОДА 30 жовтня відбувся комплексний методичний виїзд до Менського району з проблеми «Виховання патріотичних цінностей – пріоритетне завдання сучасного навчально- виховного закладу в рамках реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді».

Працівниками Палацу були підготовлені цікаві та змістовні виступи для педагогів чотирьох категорій: вчителів початкових класів та вихователів ГПД, класних керівників 5-8 класів, класних керівників 9-11 класів, заступників директорів із виховної роботи, керівників гуртків та педагогів-організаторів навчальних закладів Менського району.

Враховуючи актуальність питання національно-патріотичного виховання дітей та молоді, для педагогів Менщини були проведені лекції про формування національного самовизначення та самосвідомості особистості засобами різних видів мистецтв, нових педагогічних технологій.

З метою поширення інформації про Європейський Союз та активного залучення учнів до створення та діяльності шкільних євроклубів методистами Палацу були надані практичні рекомендації по їх створенню на базі навчально-виховних закладів.

До уваги вчителів була представлена мультимедійна презентація про особливості виховання активної громадянської позиції вихованців Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва, проведений детальний аналіз заходів, акцій та проектів, які відбулися у закладі. Учасникам заходу надані практичні рекомендації щодо формування якостей громадянина, патріота, інтелектуально – розвиненої, морально зрілої особистості.

Особливе захоплення викликали майстер-класи із декоративно-ужиткового мистецтва, а саме: «Виготовлення сувенірів із солоного тіста», «Плямографія».

Під час творчої зустрічі з педагогами Менського Центру дитячої та юнацької творчості, Березнянського Будинку дитячої та юнацької творчості, відбувся цікавий обмін досвідом. Освітяни-позашкільники розповіли про свої досягнення, обговорили актуальні питання навчання та виховання молодого покоління в дусі патріотизму в умовах роботи ПНЗ.

На сьогодні дуже актуальним є питання співпраці між педагогами – позашкільниками області, конструктивного діалогу між ними, про що свідчать тільки позитивні відгуки учасників семінару, які відзначили високий професіоналізм педагогів Палацу, їх творчість та самовіддачу. Покладаємо  надію на те, що подібний обмін досвідом стане доброю традицією традицією.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині потонув молодий чоловік 16:59

Про це повідомили у ГУ ДСНС у Чернігівській області.

Соціальний захист ВПО на Ніжинщині: програми підтримки та допомога благодійників 16:36

На території Ніжинського району (включно з райцентром) на обліку в єдиній інформаційній базі даних про ВПО перебуває понад 12,8 тисячі осіб. Найбільше з Чернігівської (близько 4 тисяч) та Київської (понад 4,5 тисячі), решта – з Донецької, Луганської, Харківської, Сумської, Херсонської областей.

єРобота: в Чернігові військовий відкрив чайну «Сьорб» 15:50

Не кавою єдиною, вирішив Владислав Іванцов і відкрив у Чернігові чайну «Сьорб». Для цього скористався програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» урядового проєкту «єРобота» і отримав понад 450 тис. гривень на започаткування бізнесу.

Реформа шкільного харчування в Ніжинській громаді в дії! 15:09

Обирати здорову їжу навчали школярів у пришкільних таборах Ніжина.

У Чернігові поліцейські викрили злочинну групу «наркозакладчиків» 14:45

Оперативники управління боротьби з наркозлочинністю поліції Чернігівщини відстежили та перекрили канал систематичного надходження в обласний центр значних партій психотропних речовин, які в подальшому збувалися вроздріб шляхом «закладок».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини