Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 17:17:16

Український агробізнес під пильним оком європейських фахівців

22.10.2015   08:09Агенцiя

Делегація з представниківагропромислового бізнесу з Чернігівщини перебувала в Естонській республіціз 13 по 19 жовтня.

Зустрічі в Міністерствах закордонних справ та сільського господарства, ознайомчі візити на діючі господарства та практичні навчання, семінари вЕстонськомуУніверситеті Природничих Наук – такий видався напружений графік української делегації.

Українців дуже привітно зустрічали на всіх рівнях – від міністра до фахового працівника підприємства. Так, до навчального семінару у Міністерстві сільського господарства приєднався і міністр – Урмас Круузе.

Під час візиту українці також ознайомилися з специфікою організації та роботи  потужних відомих естонських молочних ферм, які надають послуги по збору та охолодженню молока, штучного осіменіння та заготівлі кормів.
 
Оцінка наявних можливостей розвитку тваринницької галузі на Чернігівщині естонськими фахівцями надає всі шанси на підвищення якості продукції сільгосппідприємств у трьох пілотних господарствах регіону.

Діяльність проекту пов’язана із забезпеченням потреб цих підприємств у наданні їм інформаційної, консультативно-методичної допомоги, використанні та запровадженні новітніх форм ведення господарств, спрямованих на зростання обсягів виробництва.

Даний візит проходив в рамках реалізації спільного естонсько-українського проекту СГО «Народна Рада Чернігівщини» та Естонського Університету Природничих Наук. Проект має на меті впровадження успішної економічної моделі конкурентоспроможного та екологічного молочного стада на сільськогосподарських підприємствах Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19 15:33

Протягом минулої доби зафіксовано 1 випадок COVID-19 у Прилуках та 2 у Чернігові.

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів 13:04

У Чернігові проходила традиційна планова вакцинація тварин проти сказу. Спеціалісти міської державної лікарні ветеринарної медицини працювали на виїзді у 14 різних мікрорайонах міста.

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце 12:36

У 2019 р. від стаціонарних джерел забруднення підприємств області в повітряний басейн надійшло 27,5 тис.т забруднюючих речовин, що на 8% менше, ніж у 2018 р.

У Чернігові запрацює велопатруль

У Чернігові запрацює велопатруль 12:27

1 червня о 10 годині в сквері імені Богдана Хмельницького стартуватиме велопатруль.

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно 12:07

Ні для кого не секрет, що більше 90% адміністративних, житлових та інших приміщень, які нині активно експлуатуються в Україні, побудовані здебільшого до 1991 р. З віком їх утримання та опалення стає дедалі дорожчим, епізодичні заходи зі встановлення нових вікон, т. зв. клаптикового утеплення не завжди дають бажаний ефект, а інколи й взагалі погіршують ситуацію. Отже, в чому полягають правильне утеплення та грамотна економія?

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини