Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 травня, 22:49:41

Український агробізнес під пильним оком європейських фахівців

22.10.2015   08:09Агенцiя

Делегація з представниківагропромислового бізнесу з Чернігівщини перебувала в Естонській республіціз 13 по 19 жовтня.

Зустрічі в Міністерствах закордонних справ та сільського господарства, ознайомчі візити на діючі господарства та практичні навчання, семінари вЕстонськомуУніверситеті Природничих Наук – такий видався напружений графік української делегації.

Українців дуже привітно зустрічали на всіх рівнях – від міністра до фахового працівника підприємства. Так, до навчального семінару у Міністерстві сільського господарства приєднався і міністр – Урмас Круузе.

Під час візиту українці також ознайомилися з специфікою організації та роботи  потужних відомих естонських молочних ферм, які надають послуги по збору та охолодженню молока, штучного осіменіння та заготівлі кормів.
 
Оцінка наявних можливостей розвитку тваринницької галузі на Чернігівщині естонськими фахівцями надає всі шанси на підвищення якості продукції сільгосппідприємств у трьох пілотних господарствах регіону.

Діяльність проекту пов’язана із забезпеченням потреб цих підприємств у наданні їм інформаційної, консультативно-методичної допомоги, використанні та запровадженні новітніх форм ведення господарств, спрямованих на зростання обсягів виробництва.

Даний візит проходив в рамках реалізації спільного естонсько-українського проекту СГО «Народна Рада Чернігівщини» та Естонського Університету Природничих Наук. Проект має на меті впровадження успішної економічної моделі конкурентоспроможного та екологічного молочного стада на сільськогосподарських підприємствах Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

Як пережили російську облогу чернігівські музеї? 10:35

Про те, як живуть музеї Чернігівщини рік після повномасштабного вторгнення — читайте у колонці Олі Носко для Суспільне Культура

Ревізори Чернігівщини у Військовій частині А2995 виявили факти недбалого ставлення до  військової служби

Ревізори Чернігівщини у Військовій частині А2995 виявили факти недбалого ставлення до військової служби 10:32

Під час проведення ревізії у Військовій частини А2995 за період з 01.01.2022 по 31.12.2022, встановлено низку порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів та інших порушень фінансової дисципліни на загальну суму понад 9 млн грн, а також неефективних управлінських рішень на суму майже 3 млн грн.

26 травня: Цей день в Україні і в світі

26 травня: Цей день в Україні і в світі 10:25

ДЕНЬ 457 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 457 RUSSIAN AGRESSION

На Новгород-Сіверщині браконьєри завдали збитків рибному господарству на понад 300 тис.грн 15:03

24 травня 2023 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Сектору водної поліції ГУНП області на водоймах Новгород-Сіверського району викрито два грубих порушення Правил рибальства.

Увага! Зміни: вулицю Любецьку перекриють до перетину з вулицею Широкою 14:45

Термін перекриття з 08:00 год 5 червня по 20:00 год. 1 жовтня 2023 року. Відповідне рішення погоджене на виконкомі Чернігівської міської ради сьогодні, 25 травня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини