Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 серпня, 23:54:42

Мешканцям Чернігова розповіли про методи економії енергоресурсів

21.10.2015   08:00Агенцiя

Яким чином діють правила енергозбереження та енергоефективності 18 жовтня дізнавались жителі міста Чернігів. Інформаційну акцію провела місцевий координатор житлово-комунальних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталія Висіканець.

Подія була складена з низки вуличних консультацій, під час яких представниця ОПОРИ не лише пояснювала жителям Чернігова, як максимально просто економити енергоресурси в побуті, а й торкалася складніших тем: розповідала, чому необхідно створювати ОСББ, щоб термомодернізувати будинки, а також про урядову програму енергоефективності.

«Необхідно проводити деталізовану роботу, аби люди знали, яким чином і навіщо застосовувати принципи енергоефективності в побуті. Тільки після усвідомлення кожним жителем його ролі у великому процесі енергозбереження, можна буде отримати дієвий результат», – переконана Наталія Висіканець.

Разом з цінною інформацією, мешканці Чернігова отримали від учасників акції інформаційні постери від Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», які містять поради щодо підвищення енергоефективності у своїй оселі для небайдужих господарів будинків та квартир.

Останні новини Чернігівщини

Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14

Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.

Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33

Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.

Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12

Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28

Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини