Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 травня, 10:40:40

Історичні портрети козацької доби

16.10.2015   07:36Агенцiя

15 жовтня в Чернігівському інституті імені Героїв Крут МАУП відбувся круглий стіл на тему: «Чернігівщина – край козацької слави (…володарі гетьманської булави)». Для роботи в круглому столі були запрошені викладачі та студенти ЧІ МАУП.

З привітанням до учасників заходу звернувся Ямполець Павло Віталійович - кандидат історичних наук, доцент кафедри «Гуманітарних наук» ЧІ МАУП. Він  зазначив, що тема круглого столу є актуальною в наш складний і неспокійний час. Тому дослідження ідей козацтва, вивчення його духовного та ідейного надбання є джерелом розуміння багатьох процесів, які відбуваються зараз в нашому житті.

Протягом роботи круглого столу студенти різних курсів економічного та юридичного факультетів нашого інституту запропонували наступні доповіді: «Полковник Чернігівський В. Дунін-Борковський: від містики до правди» - Кулик Алла, студ. 2 курсу. юр.ф.; «Дем’ян Многогрішний - історичний портрет» - Нестерова Вікторія, студ. 2 курсу. юр.ф.; «Кирило Розумовський - останній гетьман  України» - Матлаш Інна, студ. 2 курсу.юр.ф.; «Олександр Безбородько - меценат і політичний діяч України» - Катюхов Олександр, студ. 1 курсу. ек.ф.; «Герої визвольної війни українського народу середини і другої половини 17 ст. Мартин Небаба» -  Остапенко Дмитро, студ. 1 курсу. ек.ф.; «Полковник Чернігівський – Яків Лизогуб – історичний портрет» -  Розумієнко Владислав, студ.1 курсу ек.ф.; «Павло Полуботок: шлях на «Голгофу» - Казакова Катерина, студ. 1 курсу ек.ф.; «Гетьманування Івана Скоропадського» - Сопельняк Анастасія, студ. 1 курсу ек. ф.; «Степан Пободайло - захисник віри і народу» - Стоянова Анастасія, студ. 1 курсу ек. ф.; «Козацький отаман Іван Сулима» - Пільчевський Олександр, студ. 1курсу ек.ф.
Студенти не лише запропонували історичний екскурс у минуле українського козацтва, але й віднайшли немало важливих думок видатних ватажків минулого, які зараз є особливо актуальними для виховання мужності, патріотизму, самовідданості, героїзму в сучасній молоді.

У своєму заключному слові Ямполець П.В. зазначив, що нам усім потрібно знати свою історію, виховувати в собі почуття патріотизму та вірності традиціям українського народу.
 

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:38

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради 10:18

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради за період з 01.01.2017 по 31.12.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 854,2 тис. грн.

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка 10:08

27 травня голова Чернігівської державної обласної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Городнянської районної державної адміністрації нового керівника – Дениса Камка.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:54

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 травня до 8:00 28 травня 2020 року.