Студенти ЧНТУ отримали по 10800 грн. від Леоніда Кучми. ВІДЕО
На подвір’ї Чернігівського національного технологічного університету – людно. Сьогодні тут особливий гість. Вже вкотре Леонід Кучма, засновник фонду «Україна», приїхав особисто вручити іменні стипендії кращим студентам, які рухають вперед науковий і технологічний прогрес в нашій країні.
Цього разу удача посміхнулась цим п’ятьом: Богдан – експерт з машинобудування, Юрій та Олександр – вивчають інформаційні технології, Ольга – майбутній економіст, а от Марія опановує справу зварювальника. Марія Синенко досліджує, як зробити бронежилети військових стійкішими до куль. А також бере участь в розробці прототипу 3D-принтера.
Розмір стипендії від фонду «Україна» – 10 тисяч 800 гривень. А чи вирішили вже переможці, на що витратять ці гроші? Кажуть, частина точно піде на науку, решта – на особисте.
Останні новини Чернігівщини
Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36
Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.
З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24
Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24
У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.
"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв