Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 31 травня, 15:46:42

Технологічний факультет запрошує на своє свято. ФОТОрепортаж

15.03.2012   08:00Агенцiя

З 13 по 19 березня технологічний факультет Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка проводить дні святкування свого 30-ти річчя.

Урочистості розпочала кафедра педагогіки, психології і методики технологічної освіти. Кафедра і студенти факультету 13 березня відзначились проведенням Flash-mob… Українські вишиванки та пісні чарували око і слух небайдужих у фойє університету. Студенти і викладачі провели майстер-класи з різних видів декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва.

Холодний фарфор в руках відвідувачів перетворювався в мініатюрні квіткові композиції, де троянди, соняшники, проліски ставали окрасою кошиків, сплетених тут же своїми руками з лози.
Найбільше враження на відвідувачів справив своєю майстерністю у гончарній справі доцент, кандидат психологічних наук Видра О.Г. Наша Чернігівська глина в руках студентів під його керівництвом оживала і перетворювалась в горщики, глечики, вази …

Як не дивно, дівчат найбільше привабило різьблення по деревині.  Особливий інтерес викликало мистецтво холодного батику і віртуозне виконання фантастичних картин за допомогою балончиків з фарбою.
Протягом чотирьох годин працювало "Містечко майстрів", де крім названих, проводились майстер-класи з декоративного розпису, бісероплетіння, ізонитки, вишивки стрічкою, ліплення з пластиліну, малюнку пастеллю, венеціанської маски.

А завітавши до аудиторії № 132, можна було побачити близько 150 робіт студентів і викладачів кафедри ПП і МТО, представлених на виставці під назвою "Світ наших захоплень".

На першому поверсі старого корпусу університету розмістилась фотовиставка викладачів і студентів факультету "Життя сповнене енергії".

Технологічний факультет щиро запрошує всіх бажаючих відвідати наші виставки! (Виставка працює з 13 по 19 березня.)
 

Останні новини Чернігівщини

31 травня - Всесвітній день без тютюну

31 травня - Всесвітній день без тютюну 06:41

Загальновідомо, що куріння є однією з найбільш поширених шкідливих звичок, боротьба з якою є не тільки медичною, а й соціальною проблемою. У всьому світі 31 травня проводиться міжнародна акція щодо боротьби з курінням – Всесвітній день без тютюну. Головне завдання цієї акції – підняти рівень самосвідомості людей, які першими повинні піклуватися про своє здоров’я.

31 травня - Всесвітній день блондинок

31 травня - Всесвітній день блондинок 06:40

Найяскравіша, найпомітніша і найбільш світлоголова частина людства нарешті здобула своє власнє довгоочікуванє і заслуженє свято. Можливо тому, що білявих дам, як вони гнівно стверджують, глумливо зневажають буквально по всьому світу, світла дата 31 травня оголошена Всесвітнім днем блондинок.

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА 21:14

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Срібнянської районної державної адміністрації Олександра Коваленка.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини