Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 22:30:35

Відбувся семінар для роботодавців

10.10.2015   21:46

У рамках Декади зайнятості для внутрішньо переміщених осіб з метою прискорення працевлаштування цієї категорії громадян 8 жовтня в Чернігівському МЦЗ відбувся семінар для роботодавців.

Відкриваючи захід, фахівці служби зайнятості зауважили, що людям, які змушені були покинути свої домівки, вкрай потрібна допомога, зокрема в працевлаштуванні. Знайти роботу та повернутися до трудової діяльності їм допомагає служба зайнятості. Безробітним та роботодавцям надається цілий спектр послуг.

Оскільки на заході були присутні саме роботодавці, то йшлося про послуги для них. А це - підбір працівників на відповідні вакансії, організація різних заходів (семінарів, ярмарків вакансій, презентацій роботодавця, днів відкритих дверей на підприємстві тощо); компенсація єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за умови працевлаштування безробітних громадян на новостворені робочі місця; професійне навчання безробітних на замовлення; організація робіт тимчасового характеру, компенсація витрат на оплату праці внутрішньо переміщених осіб.

Учасників заходу ознайомили з ситуацією на ринку праці й інформацією про професійно-кваліфікаційний склад переселенців.

Присутнім продемонстрували як слід працювати з тач-скріном, за допомогою якого роботодавці можуть оперативно підібрати собі працівників з числа клієнтів центру зайнятості, та Інтернет-порталом «Труд», на якому представлено актуальні вакансії та резюме шукачів роботи, корисні матеріали про працю.

Останні новини Чернігівщини

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА 21:14

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Срібнянської районної державної адміністрації Олександра Коваленка.

Представлено нового очільника Прилуцької РДА

Представлено нового очільника Прилуцької РДА 18:34

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Прилуцької районної державної адміністрації Олесю Кісленко.

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату 16:34

Чернігівський клуб здобув виїзну перемогу і продовжує боротьбу за медалі УПЛ.

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.