Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 вересня, 01:26:24

Зустріч активу клубів за місцем проживання з представниками міського самоврядування

21.10.2011   08:41Агенцiя

Діти та підлітки – представники активу чернігівських клубів за місцем проживання – традиційно зустріли Європейський тиждень місцевої демократії у стінах чернігівської міської ради.

18 жовтня в приміщенні міської ради відбулась зустріч вихованців клубів із представниками місцевого самоврядування обласного центру. Захід, що вже вдруге проводиться в Чернігові за підтримки відділу у справах сім’ї та молоді, пройшов у рамках загальноміських заходів з нагоди Європейського тижня місцевої демократії.

На зустріч із майже півсотнею підлітків прийшли начальник відділу у справах сім’ї та молоді В’ячеслав Голуб та директор Центру роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання В’ячеслав Давидов.

Розказати про своє “клубне” позашкільне життя, поділитися враженнями від минулого та нового навчального року, внести пропозиції щодо проведення нових заходів – все це, у веселій та невимушеній атмосфері, на рівних, мали реальну змогу обговорити учасники зустрічі. Не обійшлося й без наболілих запитань щодо оновлення матеріально-технічної бази клубів та придбання нового інвентарю.

“Важливим є факт, який повністю перекреслює пересічну думку щодо молоді і підлітків, які зараз, як-то кажуть “нічим не цікавляться і нічим корисним не займаються”. Це не так! Цікавляться, думають, захоплюються, займаються у гуртках і секціях. І не тільки відвідують клуби та заходи педагогів-організаторів, а й вболівають за долю клубів і їх розвиток у місті, цінують та пишаються своїми педагогами, ” – запевняє директор Центру роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання В’ячеслав Давидов.

“Подібні зустрічі дуже важливі, корисні й необхідні для міської влади”, – відмітив В’ячеслав Голуб, – “вони дають змогу краще зрозуміти прагнення та вподобання сучасної молоді щодо активного та корисного проведення власного дозвілля. Змістовного дозвілля.”

Добра справа підкріпилась приємними сюрпризами. Методична служба Центру анонсувала проведення окремого заходу для найактивніших вихованців клубів – “Осінній бал в стилі Hollywood”, який відбудеться вже наприкінці жовтня. А також усі присутні мали змогу відвідати цікаву екскурсію приміщенням та кабінетами міської ради.

Також зустріч стала гарною нагодою для презентації оновленого інформаційного флаєра про діяльність та клуби Центру роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання.

За повідомленням відділу у справах сім’ї та молоді міської ради

Останні новини Чернігівщини

Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54

У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

 Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).

Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44

1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38

Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини