Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 травня, 10:35:48

Рятувальники взяли участь у профорієнтаційному дитячому заході "Місто професій"

05.10.2015   11:19Агенцiя

Третього жовтня у Чернігові обласне Управління ДСНС України взяло участь у профорієнтаційному інтерактивному дитячому заході під назвою «Місто професій», що організований за ініціативи міжнародного ділового журналу «Communiti».

 Його метою є ознайомлення підростаючого покоління з різними професіями, адже їх вибір – дуже важливий крок у житті кожної людини, яка завжди прагне займатись справою за покликанням. Під час заходу співробітники оперативно-рятувальної служби, міліції, служби зайнятості, банкіри, лісокористувачі, продавці, садівники, автослюсарі та представники інших спеціальностей надали дітям можливість спробувати себе в справжній роботі, отримати першу умовну заробітну плату за яку потім можна було купити солодощі та, можливо, визначитись з майбутнім життєвим професійним шляхом.

Неабияку зацікавленість маленьких відвідувачів та їх батьків викликала діяльність Служби порятунку «101», яка презентувала різноманітні свої спеціальності, а саме: пожежник, рятувальник, піротехнік, водолаз, фахівець хімічно-біологічного захисту, психолог, викладач навчально-методичного центру, працівник КП «Пожтехніка». Тут діти мали можливість не лише побачити як працюють фахівці ДСНС та пройти майстер-класи, але й «влаштувались к ним роботу», тобто: спробувати за допомогою пожежного ствола влучити струменем води у ціль, вогнегасником загасити справжнє полум’я, попрацювати зі спецінструментом, приміряти каски, бронежилети, захисні костюми, бойовий одяг, попрацювати з міношукачем, посидіти за кермом оперативно-рятувальної техніки. Крім того, дітям було влаштовано конкурси малюнків та пізнавальні бесіди на тематику безпеки життєдіяльності.  

Пройшовши такі майстер-класи, діти виходили з «Міста професій» щасливими та задоволеними від отриманих вражень. В свою чергу батьки зазначили, що такий захід став гарною можливістю втілити дитячі мрії у життя та зорієнтувати їх на майбутню професію.

 Перший заступник начальника Управління ДСНС України у Чернігівській області Дмитро Бескостий особисто зробив записи у паспортах малечі, яка першою пройшла майстер-класи у рятувальників. З цим він зазначив: «Ми робимо все можливе, аби привернути дитячу увагу до нашої професії, яка поєднує у собі мужніх, фізично розвинених, цілеспрямованих, мудрих і вольових, але при цьому чуйних і небайдужих до чужої біди людей» .

 На завершення, батьки, діти, рятувальники та організатори заходу зійшлися на спільній думці, що такий захід носить не лише пізнавальний, але й профілактичний характер. Знайомлячись з різними професіями, діти навчаються поважати їх, цінувати безпеку й відповідально ставитися до рекомендацій фахівців.

У ДСНС України у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради 10:18

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради за період з 01.01.2017 по 31.12.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 854,2 тис. грн.

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка 10:08

27 травня голова Чернігівської державної обласної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Городнянської районної державної адміністрації нового керівника – Дениса Камка.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:54

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 травня до 8:00 28 травня 2020 року.

У Чернігівській ОДА сформували реєстр перспективних земель водного фонду

У Чернігівській ОДА сформували реєстр перспективних земель водного фонду 08:48

Продаж права оренди землі на конкурентних та прозорих засадах є одним з дієвих інструментів раціонального використання земельного фонду громад та додатковим джерелом наповнення місцевих бюджетів.