Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 березня, 09:20:27

Міліція профілактувала серед підлітків явище торгівлі людьми

02.10.2015   09:54

Працівники кримінальної міліції у справах дітей та відділу боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, провели спільну профілактичну зустріч з вихованцями центру соціальної реабілітації для дітей у Чернігові.

Працівники міліції застерегли підлітків від найбільш типових необачних дій, здатних призвести до потрапляння людини у різні види рабства - як сексуального, так і трудового.

Під час бесіди правоохоронці продемонстрували профілактичний відеофільм, де чітко змальовано весь механізм перетворення вільної людини на жертву сучасних работоргівців. Героїні стрічки - двоє дівчат, які прагнули «красивого» життя і через те ставилися некритично до сумнівних пропозицій, а зрештою (зусиллями близьких родичів!) були вивезені за кордон з метою продажу у рабство.

Після перегляду настільки промовистого відеоряду представник відділу БЗПТЛ Сергій Данич прокоментував дії кожного персонажу стрічки та розповів про відповідальність, яка настає відповідно до чинного законодавства. Також він відповів на всі поставлені підлітками запитання і передав слухачам посібник з протидії торгівлі людьми.

Здобувши початковий матеріал, підлітки з ініціативи працівників міліції вже самі поринули у тематичні роздуми. Старший оперуповноважений сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС в області Наталія Юріна провела з ними гру «Фото-фішка», під час якої діти мали самостійно оцінити перспективи розвитку ситуації, зображеної на запропонованому малюнку. Також вихованці закладу висловлювали свої думки стосовно того, як і чому слід уникати негативних зразків поведінки, зображених на малюнках, і чи містять вони небезпеки подальшого потрапляння персонажів у сексуальне чи трудове рабство.

Для закріплення матеріалу була проведена гра «Вірно чи хибно», в ході якої юнаки та дівчата продемонстрували добре засвоєння та усвідомлення розглянутого матеріалу. Вони дали чіткі правильні відповіді на твердження, що стосуються попередження торгівлі людьми. Вихованці центру соціальної реабілітації погодились з тим, що довіра в таких питаннях не може бути остаточною, а будь-які підозри та сумніви мають максимально ґрунтовно перевірятись, адже ціною легковажності може стати свобода і безпека людини, а нерідко - і її життя.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:44

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 3 березня по 8:00 4 березня 2021 року.

Згідно гідрографів стоку річки Стрижень, пік весняної повені припадає приблизно на середину березня

Згідно гідрографів стоку річки Стрижень, пік весняної повені припадає приблизно на середину березня 08:13

Річка Стрижень як і більшість малих річок України в результаті гідротехнічного будівництва є водогосподарською системою (має каскад ставків). Стік води зарегульований за рахунок водопропускних та водопідпірних споруд. На території міста Чернігів налічується 4 з них.

Патрульні виявили водія з ознаками алкогольного сп’яніння, який 14 разів позбавлений права керування

Патрульні виявили водія з ознаками алкогольного сп’яніння, який 14 разів позбавлений права керування 08:01

Близько 22-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення, що вулицею Шевченка на зустріч потоку транспорту (вулиця з одностороннім рухом) їде автомобіль ЗАЗ Sens з фішкою таксі.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 07:50

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини