Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 грудня, 01:00:06

Міліція профілактувала серед підлітків явище торгівлі людьми

02.10.2015   09:54

Працівники кримінальної міліції у справах дітей та відділу боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, провели спільну профілактичну зустріч з вихованцями центру соціальної реабілітації для дітей у Чернігові.

Працівники міліції застерегли підлітків від найбільш типових необачних дій, здатних призвести до потрапляння людини у різні види рабства - як сексуального, так і трудового.

Під час бесіди правоохоронці продемонстрували профілактичний відеофільм, де чітко змальовано весь механізм перетворення вільної людини на жертву сучасних работоргівців. Героїні стрічки - двоє дівчат, які прагнули «красивого» життя і через те ставилися некритично до сумнівних пропозицій, а зрештою (зусиллями близьких родичів!) були вивезені за кордон з метою продажу у рабство.

Після перегляду настільки промовистого відеоряду представник відділу БЗПТЛ Сергій Данич прокоментував дії кожного персонажу стрічки та розповів про відповідальність, яка настає відповідно до чинного законодавства. Також він відповів на всі поставлені підлітками запитання і передав слухачам посібник з протидії торгівлі людьми.

Здобувши початковий матеріал, підлітки з ініціативи працівників міліції вже самі поринули у тематичні роздуми. Старший оперуповноважений сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС в області Наталія Юріна провела з ними гру «Фото-фішка», під час якої діти мали самостійно оцінити перспективи розвитку ситуації, зображеної на запропонованому малюнку. Також вихованці закладу висловлювали свої думки стосовно того, як і чому слід уникати негативних зразків поведінки, зображених на малюнках, і чи містять вони небезпеки подальшого потрапляння персонажів у сексуальне чи трудове рабство.

Для закріплення матеріалу була проведена гра «Вірно чи хибно», в ході якої юнаки та дівчата продемонстрували добре засвоєння та усвідомлення розглянутого матеріалу. Вони дали чіткі правильні відповіді на твердження, що стосуються попередження торгівлі людьми. Вихованці центру соціальної реабілітації погодились з тим, що довіра в таких питаннях не може бути остаточною, а будь-які підозри та сумніви мають максимально ґрунтовно перевірятись, адже ціною легковажності може стати свобода і безпека людини, а нерідко - і її життя.

Останні новини Чернігівщини

Учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та члени їхніх сімей мають унікальну можливість реалізуватися в бізнесі 16:28

Кошти на його створення або розвиток можна отримати за програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» урядовогопроєктуєРобота.

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором 13:52

Станом на 11 грудня по всій Україні стабільною лишається потреба у донорах усіх груп крові. Про це повідомляє платформа ДонорUA у своєму дописі на Facebook.

Колишню керівницю "Чернігівгазу" Аллу Ярову взяли під варту із заставою у 110 мільйонів гривень 13:48

Колишній керівниці "Чернігівгазу" Аллі Яровій обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із заставою у 110 мільйонів гривень за підозрою у привласненні, розтраті та відмиванні майна.

Подвійний ювілей Миколи Борща 13:46

75-річний ювілей і 60-річчя творчої діяльності заслужений працівник культури України, головний хормейстер Капели бандуристів ім. О.Вересая Микола Борщ відзначив великою концертною програмою “Зорепадом летять роки”.

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей 12:16

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримають ще 88 мешканок, які зареєстровані і наразі перебувають у Чернігові. Загальна сума виплат — 715 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини