Питання взаємодії органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування з громадськістю у процесі формування та реалізації державної політики
Тематичний короткотерміновий семінар щодо взаємодії органів місцевої влади з громадськістю в процесі реалізації державної політики проводиться Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів для заступників голів райдержадміністрацій з гуманітарних питань, міських голів Чернігова, Ніжина, Прилук 29-30 вересня 2015 р.
Учасники заходу дізнаються про те, яким чином здійснюється інформаційна діяльність та забезпечення органами влади взаємодії з громадськістю; ознайомляться з правовими аспектами реалізації законодавства України про декомунізацію; сучасними аспектами розвитку фізичної культури та спорту, молодіжної політики та утвердження гендерної рівності.
Далі мова піде про місцеві бюджети в контексті реформи бюджетного процесу; систему електронних державних закупівель в Україні; соціальний захист учасників АТО, пільгове забезпечення членів сімей загиблих учасників АТО; актуальні питання й тенденції розвитку культури та туризму в Чернігівській області; функціонування освітньої галузі у 2015 – 2016 навчальному році; державної політики щодо соціального захисту дітей та ролі бібліотек у розвитку громад Чернігівщини.
У серії «круглих столів» учасники семінару матимуть змогу обговорити зміни до Конституції України в частині децентралізації (нові переваги та виклики); особливості застосування ЗУ «Про місцеві вибори» та роль органів виконавчої влади, місцевого самоврядування під час місцевих виборів; організаційні аспекти реалізації ЗУ «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:25
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.
13 листопада: цей день в Україні і світі 09:04
День 1358 Російська агресія - Day 1358 Russian aggression
Екологічне виховання – шлях до збереження природи для майбутніх поколінь: брифінг у Чернігівський ОВА 15:28
Екологічне виховання – один із важливих напрямів діяльності Департаменту екології та природних ресурсів ОДА. Про це сьогодні розповіла заступниця директора Департаменту Віталіна Синіговець на брифінгу в медіацентрі ОВА.
Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила майже 73 тисячі гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 15:24
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» та викупати віртуальний товар, «дивитися відео і заробляти» тощо.
У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні» 15:19
Відкрили його сьогодні на базі місцевої філії Чернігівського обласного центру зайнятості.