Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 червня, 19:46:50

У прокуратурі Чернігівської області відбулися навчально-методичні семінари

26.09.2015   06:46Агенцiя

У прокуратурі Чернігівської області відбулися навчально-методичні семінари «Оскарження прокурором судових рішень у кримінальних провадженнях в апеляційному та касаційному порядку» та «Реформування органів прокуратури України в умовах дії Закону України «Про прокуратуру».

У заході прийняла участь секретар судової палати з кримінальних справ Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Щепоткіна В.В., яка поінформувала присутніх про особливості оскарження судових рішень в апеляційній та касаційній інстанціях.

Також обговорено проблемні питання оскарження рішень суду, застосування закону України про кримінальну відповідальність.

Питання реформування органів прокуратури обговорено на іншому семінарі «Реформування органів прокуратури України в умовах дії Закону України «Про прокуратуру».

Висвітлено особливості роботи органів прокуратури в умовах дії нового Закону України «Про прокуратуру». Поінформовано про порядок проведення   2 етапу конкурсу на посади керівників та прокурорів місцевих прокуратур.

У семінарах прийняли участь прокурори районного рівня, стажисти та працівники зі стажем роботи в органах прокуратури до трьох років.

Останні новини Чернігівщини

В області підтверджено 250 випадків коронавірусної інфекції

В області підтверджено 250 випадків коронавірусної інфекції 15:28

4 червня по Чернігову та області виявлено 36 нових випадків інфікування Covid-19.

Кабінет Міністрів опублікував постанову про послаблення карантинних заходів в Україні з 5 червня

Кабінет Міністрів опублікував постанову про послаблення карантинних заходів в Україні з 5 червня 14:43

Відповідна постанова № 435 від 3 червня опублікована на Урядовому порталі.

"Прилуки в часі" 12:36

Прилуки – одне з найдревніших міст України, що розкинулося на мальовничих берегах тихоплинної річки Удай. Воно має багату, славну, героїчну та водночас трагічну історію. Цьогоріч місту виповнюється 935 років.

Ніжин: садочки відновлюють свою роботу з 9 червня

Ніжин: садочки відновлюють свою роботу з 9 червня 12:14

3 червня відбулось позачергове засідання міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Громадська рада при Чернігівській ОДА провела засідання президії

Громадська рада при Чернігівській ОДА провела засідання президії 12:06

Обговорити питання порядку денного чергового засідання Громадської ради при Чернігівській ОДА та інші важливі питання 3 червня зібралися члени президії.