Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 10:31:41

Рятувальники МНС та освітяни навчають дітей правилам безпеки життєдіяльності

21.10.2011   08:15

За статистикою, в нашій країні щодня нещасні випадки призводять до загибелі 4 дітей, щотижня – цілого класу школярів і щороку – майже двох тисяч юних громадян! Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека.

Легковажне поводження малечі з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків.

В цьому році на Чернігівщині з причини дитячих пустощів з вогнем сталося 29 пожеж, 3-є дітей потонуло у водоймищах. Тож проведення профілактичної роботи серед учнівської молоді є невід’ємною частиною виховання підростаючого покоління. З огляду на це, рятувальники МНС та освітяни напередодні канікул проводять “Тиждень знань безпеки життєдіяльності”. Класно-групові заняття, батьківські збори за участю працівників МНС, конкурси, вікторини, практичні відпрацювання дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій різного роду, відвідування дітьми пожежно-рятувальних підрозділів УМНС – ось неповний перелік заходів, що проводяться.

19 жовтня співробітники обласного управління МНС провели класно-групові заняття в Чернігівському ліцеї № 15. Фахівці ознайомити учнів з основними вимогами безпеки у побуті, продемонстрували макети вибухонебезпечних предметів, пояснили, що потрібно робити при пожежі та як користуватись вогнегасником, нагадали правила поводження на водоймищах та при виявленні небезпечних предметів. Це викликало у дітей, особливо молодших класів, не абиякий інтерес, адже запитань було безліч. Діти навіть самі моделювали небезпечні ситуації, аби фахівці дали практичну пораду. На всі запитання були дані вичерпні відповіді.

Наразі, “Тиждень знань безпеки життєдіяльності” в навчальних закладах області триває.

Останні новини Чернігівщини

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк 10:11

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко 26 травня представив активу Ріпкинського району нову очільницю Ріпкинської райдержадміністрації – Людмилу Позняк.

Чернігівщину активно просуватимуть як туристичну локацію цього літа

Чернігівщину активно просуватимуть як туристичну локацію цього літа 10:03

26 травня заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван провів нараду з питань напрацювання шляхів розвитку туристичної галузі області. У нараді взяли участь представники Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА, підвідомчих установ та представники туристичної та IT-сфери.

Презентована продукція ДК

Презентована продукція ДК "Укрторф" 09:46

25 травня у приміщенні будинку засідань обласної ради в рамках наради з питань розвитку Державного підприємства «Чернігівторф» відбулась презентація продукції торфовидобувних підприємств Державного концерну «Укрторф».

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській 09:36

У Чернігові на вулиці Київській тривають роботи з заміни магістральних водогону та каналізації. Щоби при цій заміні жителі вулиці не лишалися без води, КП «Чернігівводоканал» поетапно робить тимчасові перепідключення цих абонентів на водопостачання по тимчасовій схемі.