Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 17:31:23

Учні чернігівської школи №17 дізнались про засади енергозбереження

17.09.2015   16:50Агенцiя

Інформаційна зустріч «Енергозбереження – що і від кого залежить» відбулася 17 вересня з учнями Чернігівської вечірньої загальноосвітньої школи № 1 I–III ступенів.

Захід, організований Громадянською мережею ОПОРА, відвідало близько 20 учнів та викладачі.

Бесіду з елементами інтерактивного заняття та подальшим обговоренням проводила місцевий координатор житлово-комунальних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталія Висіканець, яка попередньо була запрошена шкільним психологом – Наталією Ющенко.

Наталія Висіканець розпочала обговорення з питання використання альтернативних джерел енергії, пошуку більш економічних та ефективних шляхів використання ресурсів.

«Учні повинні концентрувати власну увагу не тільки на іграх і відпочинку, а й на важливих сьогодні поняттях, таких як енергоефективність та енергозбереження. За допомогою активізації їхньої уваги в цьому сприйнятливому віці можна в майбутньому отримати небайдужих та активних громадян, для яких важливий раціональний розподіл ресурсів, а особливо ефективний їх розподіл та пошуки альтернативних джерел енергії», – переконує Наталія Висіканець.

Учасникам було роз’яснено особливості активного використання засад енергозбереження, мотиви його впровадження у всі сфери життєдіяльності та ролі кожного громадянина в цьому процесі. Після отриманої інформації учні змогли зробити власні висновки, а також визначили важливість реалізації заходів з енергоефективності та енергозбереження.

Окрім визначення особливостей енергозбереження та активного обговорення пов’язаних з цим питань, всі учасники заходу отримали буклети «Чиста енергія – чисте майбутнє» та інформаційні плакати від Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», які вони зможуть показати своїм друзям та батькам, повернувшись з занять.

Марія Стронська

Останні новини Чернігівщини

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19 15:33

Протягом минулої доби зафіксовано 1 випадок COVID-19 у Прилуках та 2 у Чернігові.

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів 13:04

У Чернігові проходила традиційна планова вакцинація тварин проти сказу. Спеціалісти міської державної лікарні ветеринарної медицини працювали на виїзді у 14 різних мікрорайонах міста.

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце 12:36

У 2019 р. від стаціонарних джерел забруднення підприємств області в повітряний басейн надійшло 27,5 тис.т забруднюючих речовин, що на 8% менше, ніж у 2018 р.

У Чернігові запрацює велопатруль

У Чернігові запрацює велопатруль 12:27

1 червня о 10 годині в сквері імені Богдана Хмельницького стартуватиме велопатруль.

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно 12:07

Ні для кого не секрет, що більше 90% адміністративних, житлових та інших приміщень, які нині активно експлуатуються в Україні, побудовані здебільшого до 1991 р. З віком їх утримання та опалення стає дедалі дорожчим, епізодичні заходи зі встановлення нових вікон, т. зв. клаптикового утеплення не завжди дають бажаний ефект, а інколи й взагалі погіршують ситуацію. Отже, в чому полягають правильне утеплення та грамотна економія?

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини