Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 лютого, 23:24:55

Учні чернігівської школи №17 дізнались про засади енергозбереження

17.09.2015   16:50Агенцiя

Інформаційна зустріч «Енергозбереження – що і від кого залежить» відбулася 17 вересня з учнями Чернігівської вечірньої загальноосвітньої школи № 1 I–III ступенів.

Захід, організований Громадянською мережею ОПОРА, відвідало близько 20 учнів та викладачі.

Бесіду з елементами інтерактивного заняття та подальшим обговоренням проводила місцевий координатор житлово-комунальних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталія Висіканець, яка попередньо була запрошена шкільним психологом – Наталією Ющенко.

Наталія Висіканець розпочала обговорення з питання використання альтернативних джерел енергії, пошуку більш економічних та ефективних шляхів використання ресурсів.

«Учні повинні концентрувати власну увагу не тільки на іграх і відпочинку, а й на важливих сьогодні поняттях, таких як енергоефективність та енергозбереження. За допомогою активізації їхньої уваги в цьому сприйнятливому віці можна в майбутньому отримати небайдужих та активних громадян, для яких важливий раціональний розподіл ресурсів, а особливо ефективний їх розподіл та пошуки альтернативних джерел енергії», – переконує Наталія Висіканець.

Учасникам було роз’яснено особливості активного використання засад енергозбереження, мотиви його впровадження у всі сфери життєдіяльності та ролі кожного громадянина в цьому процесі. Після отриманої інформації учні змогли зробити власні висновки, а також визначили важливість реалізації заходів з енергоефективності та енергозбереження.

Окрім визначення особливостей енергозбереження та активного обговорення пов’язаних з цим питань, всі учасники заходу отримали буклети «Чиста енергія – чисте майбутнє» та інформаційні плакати від Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», які вони зможуть показати своїм друзям та батькам, повернувшись з занять.

Марія Стронська

Останні новини Чернігівщини

12 ресурсів для вдосконалення української мови

12 ресурсів для вдосконалення української мови 14:02

Пропонуємо добірку ресурсів, які допоможуть покращити знання української мови.

Смачні рецепти вихідного дня 12:46

Пропонуємо приготувати чотири різних, простих, але дуже смачних страви. Це фантастичні крем-супи та супи-пюре.

10 простих і смачних пісних страв

10 простих і смачних пісних страв 12:33

Для наших читачів, які дотримуються Посту, і всіх тих, хто хоче дати організму трохи відпочити від гастрономічних надлишків, сьогоднішня добірка рецептів.

17 речей, які потрібно робити, поки дитині не виповнилося 5 років 11:54

Поки діти ще дуже малі, треба встигнути провести з ними якомога більше часу. Треба встигнути навчити їх головним правилам життя, привчити до етикету, та й взагалі подарувати їм стільки свят, скільки тільки можливо. А ще з ними треба встигнути зробити 17 і навіть більше справ.

Гороскоп на наступний тиждень 26 лютого - 4 березня 2018 року

Гороскоп на наступний тиждень 26 лютого - 4 березня 2018 року 11:13

Всі ми різні: те, що один вважає невдачами і маленькими радощами життя, інший сприймає як трагедії і тріумфи. Цей тиждень може стати періодом підвищеної емоційності, якою нас наділять планети. Це може зіпсувати життя. Але у чутливості є свої сильні сторони — знайти їх допоможе астропрогноз.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини