Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 червня, 20:48:08

Психологи з усієї області демонстрували знання у вихованні обдарованих дітей

10.03.2012   12:16Агенцiя

Обдарована особистість – найбільша цінність для будь-якого суспільства, – впевнені психологи. Тож прагнуть до того, щоб всебічно розвивати дітей і виявляти творчі здібності протягом всього шкільного навчання. Модель такого психологічного супроводу в кожній школі своя, і щоб виявити найкращі, обласний центр практичної психології та соціальної роботи започаткував конкурс під назвою “Творимо майбутнє разом”. Заключний етап конкурсу відбувся на базі загальноосвітньої чернігівської школи № 19.

Обласний конкурс на кращу модель психологічного супроводу для обдарованих дітей проходив протягом минулого року в три етапи. Нині до обласного центру приїхали практичні психологи та соціальні педагоги, які розробили найкращі програми для роботи з обдарованими дітьми. Організатори – обласний центр практичної психології та соціальної роботи інституту післядипломної педагогічної освіти – і не сподівалися, що конкурс викличе такий резонанс. Участь у ньому взяли 32 школи з 39 навчальних закладів нового типу області.

Переможців визначали за декількома номінаціями. Зокрема – “кращий психологічний супровід обдарованої дитини”, “нестандартні форми роботи з батьками”, “інтерактивні форми роботи з педагогами”. Це саме ті напрями, які забезпечують всебічний розвиток обдарованої дитини.

Результати конкурсу “Творимо майбутнє разом” показали велику зацікавленість навчальних закладів у розвитку творчо обдарованих дітей, високий професіоналізм практичних психологів, і виявили 7 переможців – авторів найкреативніших проектів. Такий гарний початок означає, що в майбутньому такий конкурс має стати щорічним.

http://chodtrk.com.ua/?p=2434

Останні новини Чернігівщини

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова 19:27

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Менської районної державної адміністрації нового керівника – Євгена Соловйова.

У Чернігівській ОДА жінкам урочисто вручили відзнаки

У Чернігівській ОДА жінкам урочисто вручили відзнаки "Мати-героїня" 18:53

1 червня заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Андрій Подорван урочисто вручив державну нагороду — почесне звання «Мати-героїня» жінкам Чернігівщини, які виховують п’ять і більше дітей.

Обласна організація Національної спілки краєзнавців України відзначає 95 річницю

Обласна організація Національної спілки краєзнавців України відзначає 95 річницю 18:20

Днями у Чернігівській обласній державній адміністрації з нагоди 95-річчя краєзнавчого руху в Україні, відбулася зустріч нагоди 95-річчя краєзнавчого руху в Україні. У ній взяли участь Андрій Подорван, заступник голови Чернігівської ОДА, Олександр Коваленко, голова Чернігівського обласного осередку Національної спілки краєзнавців України, Андрій Курданов, голова Чернігівського районного осередку Національної спілки краєзнавців України, науковці та краєзнавці.

Карантинний ринок праці

Карантинний ринок праці 15:25

З початку карантину лави безробітних поповнили 9,1 тис. осіб, що вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року. В середньому щоденно в службі зайнятості в карантинний період реєструвалося 183 безробітних проти 89-ти у 2019 році.

Упродовж минулого тижня підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня підрозділи УДСНС України у Чернігівській області 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 15:10

Упродовж минулого тижня з 25 травня по 1 червня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 198 чоловік особового складу та 59 одиниць спеціальної техніки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини