Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 грудня, 17:27:56

Психологи з усієї області демонстрували знання у вихованні обдарованих дітей

10.03.2012   12:16Агенцiя

Обдарована особистість – найбільша цінність для будь-якого суспільства, – впевнені психологи. Тож прагнуть до того, щоб всебічно розвивати дітей і виявляти творчі здібності протягом всього шкільного навчання. Модель такого психологічного супроводу в кожній школі своя, і щоб виявити найкращі, обласний центр практичної психології та соціальної роботи започаткував конкурс під назвою “Творимо майбутнє разом”. Заключний етап конкурсу відбувся на базі загальноосвітньої чернігівської школи № 19.

Обласний конкурс на кращу модель психологічного супроводу для обдарованих дітей проходив протягом минулого року в три етапи. Нині до обласного центру приїхали практичні психологи та соціальні педагоги, які розробили найкращі програми для роботи з обдарованими дітьми. Організатори – обласний центр практичної психології та соціальної роботи інституту післядипломної педагогічної освіти – і не сподівалися, що конкурс викличе такий резонанс. Участь у ньому взяли 32 школи з 39 навчальних закладів нового типу області.

Переможців визначали за декількома номінаціями. Зокрема – “кращий психологічний супровід обдарованої дитини”, “нестандартні форми роботи з батьками”, “інтерактивні форми роботи з педагогами”. Це саме ті напрями, які забезпечують всебічний розвиток обдарованої дитини.

Результати конкурсу “Творимо майбутнє разом” показали велику зацікавленість навчальних закладів у розвитку творчо обдарованих дітей, високий професіоналізм практичних психологів, і виявили 7 переможців – авторів найкреативніших проектів. Такий гарний початок означає, що в майбутньому такий конкурс має стати щорічним.

http://chodtrk.com.ua/?p=2434

Останні новини Чернігівщини

Груднева книгарня: що почитати у перший місяць зими

Груднева книгарня: що почитати у перший місяць зими 14:23

Останній місяць року завжди особливий: він сповнений турбот, надій та сподівань.

10 речей, які потрібно встигнути до Нового року

10 речей, які потрібно встигнути до Нового року 14:15

Перший день останнього місяця року ідеально підходить, щоб згадати всі плани на 2021 та виокремити, що залишилось невтіленим.

10 м’ясних страв на Новий 2022 рік Тигра: смачні та прості новорічні рецепти

10 м’ясних страв на Новий 2022 рік Тигра: смачні та прості новорічні рецепти 13:57

Всі ми знаємо, як швидко летить час в передсвятковій метушні.

Смачні рецепти вихідного дня: 7 гарячих супів для зими 13:51

Зима є зима, і неважливо, холодно на вулиці чи просто сиро та промозгло, а на обід хочеться з'їсти щось гаряче. А що може бути краще ніж апетитний і ароматний суп?

Станом на 5 грудня в Україні зафіксовано 6622 нових випадків COVID-19

Станом на 5 грудня в Україні зафіксовано 6622 нових випадків COVID-19 13:29

6 622 нових випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 5 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 690 дітей та 68 медпрацівників.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини