Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 15:20:02

Проведено круглий стіл з питань передачі функцій з державної реєстрації бізнесу

11.09.2015   07:35Агенцiя

Проведено круглий стіл з питань передачі функцій з державної реєстрації бізнесу та прав на нерухомість, а також обговорено шляхи реалізації законопроектів у даній сфері.

Першим заступником начальника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області І.М. Жмакою та заступником начальника Головного територіального управління юстиції в області – начальником управління державної реєстрації В.В. Хардіковим, начальником відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно управління державної реєстрації В.В. Чернишом в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій в рамках постійно діючого тематичного семінару «Основні засади реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування України» для керівників апаратів райдержадміністрацій, керуючих справами виконавчих апаратів Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької, Новгород-Сіверської міських рад проведено зустріч за «круглим столом», в ході якої обговорені питання змін до Конституції України в частині децентралізації, перерозподілу функцій з реєстрації бізнесу та прав на нерухомість, виконання повноважень державного реєстратора прав з видачі та прийому документів адміністраторами центрів надання адміністративних послуг, а також детально обговорено діюче законодавство та законопроекти, в даних сферах.

Присутнім на заході керівникам апаратів райдержадміністрацій та керуючим справами виконавчих апаратів міських рад були надані детальні роз’яснення щодо подальших перспектив пов’язаних з перерозподілом функцій з реєстрації бізнесу та прав на нерухомість, передачі таких функцій органам місцевого самоврядування, райдержадміністраціям, наголошено на необхідності ефективної роботи з підготовки до прийняття таких функцій, налагодження співпраці з територіальними управліннями юстиції з вказаних питань.

Особливу увагу присутніх було зосереджено на питаннях визначеної діючим законодавством процедури державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, прийняття та видачі документів у сфері державної реєстрації прав, процедури державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, отримання інформації з реєстрів, доступу до них, а також запровадження онлайн сервісів у сфері державної реєстрації.

Окремо, присутнім було вказано, що 25 вересня 2015 року спливає строк подачі юридичними особами відомостей про свого кінцевого беніфіціарного власника (контролера) юридичної особи, а також ознайомлено з нормами Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів».

Учасниками заходу обговорено існуючі законопроекти у сфері державної реєстрації бізнесу та прав на нерухомість, окреслено коло проблемних питань, що можуть виникати в ході реалізації таких законопроектів та обговорено можливі шляхи їх вирішення.

За результатами обговорень учасниками вирішено забезпечити ефективну співпрацю з метою реалізації визначених реформ у сфері державної реєстрації.

Останні новини Чернігівщини

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів 13:04

У Чернігові проходила традиційна планова вакцинація тварин проти сказу. Спеціалісти міської державної лікарні ветеринарної медицини працювали на виїзді у 14 різних мікрорайонах міста.

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце 12:36

У 2019 р. від стаціонарних джерел забруднення підприємств області в повітряний басейн надійшло 27,5 тис.т забруднюючих речовин, що на 8% менше, ніж у 2018 р.

У Чернігові запрацює велопатруль

У Чернігові запрацює велопатруль 12:27

1 червня о 10 годині в сквері імені Богдана Хмельницького стартуватиме велопатруль.

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно 12:07

Ні для кого не секрет, що більше 90% адміністративних, житлових та інших приміщень, які нині активно експлуатуються в Україні, побудовані здебільшого до 1991 р. З віком їх утримання та опалення стає дедалі дорожчим, епізодичні заходи зі встановлення нових вікон, т. зв. клаптикового утеплення не завжди дають бажаний ефект, а інколи й взагалі погіршують ситуацію. Отже, в чому полягають правильне утеплення та грамотна економія?

Про підготовку до опалювального сезону - на нараді в Чернігівській ОДА

Про підготовку до опалювального сезону - на нараді в Чернігівській ОДА 12:01

28 травня перший заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Віталій Загайний провів нараду з керівниками ТОВ «НіжинТеплоМережі», КП «Прилукитепловодопостачання» та заступниками міських голів Ніжина та Прилук.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини