Правоохоронці розповіли дітям про те, що дорога сповнена несподіванок та небезпек
Літо позаду. Розпочався новий навчальний рік. Більшість дітлахів пішли до школи. Аби нагадати школярикам правила безпечної поведінки на дорозі, працівники ДАІ почали активну роботу в даному напрямку.
Працівники ДАІ на патрульному автомобілі завітали до комунального закладу «Чернігівський навчально-реабілітаційний центр Чернігівської обласної ради» для дітей зі зниженим зором. Враховуючи те, що біля даної школи пожвавлений рух транспортних засобів «вартові доріг» на умовному перехресті провели із дітками пізнавальні заняття, під час яких розповіли малечі, як слід поводитись на дорозі.
Правоохоронці розповіли дітям про те, що дорога сповнена несподіванок та небезпек. Тому потрібно бути завжди уважними та обережними, добре вивчити Правила дорожнього руху й повсякчас дотримуватися їх.
Після добре засвоєного уроку, малята спільно з працівниками ДАІ вчились правильно переходити вулицю. Правоохоронці на наглядному прикладі показували діткам, як потрібно переходити дорогу коли перехід регульований та нерегульований.
І наостанок, малеча ознайомилась з патрульним автомобілем, хлопчики мали змогу посидіти за кермом і відчути себе справжніми водіями. На згадку дітлахи сфотографувалися з працівниками ДАІ біля патрульного автомобіля.
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.