Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 травня, 11:36:45

Чернігівських активістів вчили слідкувати за грошима політиків

08.09.2015   17:08Агенцiя

8 вересня громадський рух «ЧЕСНО», у рамках кампанії «Стеж за грошима», провів семінар-тренінг для активних чернігівців щодо інструментів контролю над фінансуванням партій та кандидатів.

Участь у тренінгу взяли більше двох десятків активних громадян.

Представники громадського руху «ЧЕСНО» у Чернігівській області Павло Пущенко та Андрій Кужель розповіли учасника тренінгу, зокрема, чому важлива прозорість фінансування політичних партій та які існують механізми контролю за фінансуванням партій і кандидатів.

«У суспільстві сформувався запит на прозорість фінансування політичних партій, але досі не було необхідних інструментів контролю політичного фінансування простими громадянами України. Кампанія «Стеж за грошима» - це можливість для кожного громадянина долучитися до контролю за політичними партіями та владою загалом, особливо під час виборів до місцевих рад»,- зазначив координатор громадського руху «ЧЕСНО» у Чернігові Андрій Кужель.

Зазначимо, що метою тренінгу було дати громадянам та громадським активістам розуміння основних засобів громадського контролю за фінансуванням виборчих кампаній партіями та кандидатами.

Нагадаємо, що завтра, 9 вересня, о 14:00 відбудеться Громадський Форум  «Стеж за грошима» та підписання Декларації відповідальності з майбутніми кандидатами в депутати до Чернігівської міської ради та на посаду міського голови Чернігова.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:38

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради

Аудитори виявили порушень на суму 854,2 тис. грн в Управлінні освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міськради 10:18

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради за період з 01.01.2017 по 31.12.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 854,2 тис. грн.

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Городнянського району Дениса Камка 10:08

27 травня голова Чернігівської державної обласної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Городнянської районної державної адміністрації нового керівника – Дениса Камка.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:54

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 травня до 8:00 28 травня 2020 року.