Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 грудня, 09:13:37

Чернігівських активістів вчили слідкувати за грошима політиків

08.09.2015   17:08Агенцiя

8 вересня громадський рух «ЧЕСНО», у рамках кампанії «Стеж за грошима», провів семінар-тренінг для активних чернігівців щодо інструментів контролю над фінансуванням партій та кандидатів.

Участь у тренінгу взяли більше двох десятків активних громадян.

Представники громадського руху «ЧЕСНО» у Чернігівській області Павло Пущенко та Андрій Кужель розповіли учасника тренінгу, зокрема, чому важлива прозорість фінансування політичних партій та які існують механізми контролю за фінансуванням партій і кандидатів.

«У суспільстві сформувався запит на прозорість фінансування політичних партій, але досі не було необхідних інструментів контролю політичного фінансування простими громадянами України. Кампанія «Стеж за грошима» - це можливість для кожного громадянина долучитися до контролю за політичними партіями та владою загалом, особливо під час виборів до місцевих рад»,- зазначив координатор громадського руху «ЧЕСНО» у Чернігові Андрій Кужель.

Зазначимо, що метою тренінгу було дати громадянам та громадським активістам розуміння основних засобів громадського контролю за фінансуванням виборчих кампаній партіями та кандидатами.

Нагадаємо, що завтра, 9 вересня, о 14:00 відбудеться Громадський Форум  «Стеж за грошима» та підписання Декларації відповідальності з майбутніми кандидатами в депутати до Чернігівської міської ради та на посаду міського голови Чернігова.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:45

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 1 грудня по 8:00 2 грудня 2020 року.

Мешканці Менської ОТГ на Чернігівщинідолучились до

Мешканці Менської ОТГ на Чернігівщинідолучились до "картування" екологічних проблем громади 08:33

Активні мешканціз сіл Дягова, Ліски, Феськівка, Величківка та Макошине Менської ОТГ долучились до екологічного картування громади, організованого ГО Центр «Доброчин» в рамках проєкту «Ефективне комплексне управління охороною довкілля в Менській ОТГ».

Голова ОДА доручила активізувати протидію нелегальним рубкам лісів

Голова ОДА доручила активізувати протидію нелегальним рубкам лісів 08:17

За підсумками апаратної наради голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко доручила органам безпеки та правопорядку вжити додаткових заходів для посилення роботи з протидії тіньовим вирубкам лісу та нелегального обігу лісоматеріалів.

Новий Регламент Чернігівської міської ради для її VIII скликання затверджений

Новий Регламент Чернігівської міської ради для її VIII скликання затверджений 08:03

1 грудня на пленарному засіданні сесії затвердили Регламент Чернігівської міської ради VIII скликання. Головний документ, за яким працюватиме Чернігівська міська рада.

Фермер добровільно виконав вимоги прокурора, звільнивши 2 га самовільно зайнятої ним землі

Фермер добровільно виконав вимоги прокурора, звільнивши 2 га самовільно зайнятої ним землі 07:51

Ухвалою Господарського суду Чернігівської області від 24 листопада 2020 року провадження у справі за позовом Бахмацької місцевої прокуратури закрито з огляду на добровільність виконання позовних вимог прокурора.

АНОНСИ ПОДІЙ