Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 14:51:08

Теорія та практика тактичної медицини для чернігівської молоді

05.09.2015   10:17

Студентів Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка, медичного коледжу, а також старшокласників школи № 9 ознайомили з основами надання першої медичної допомоги та порядком дій у випадках поранення людей.

Навчання призовної молоді з тактичної медицини пройшло 4 вересня, на території стадіону «Юність».

Хлопцям та дівчатам продемонстровано макети зброї та пояснено правила поводження з нею. Медичні працівники проінструктували, як треба правильно надавати першу допомогу пораненим різного ступеню складності.

Та найцікавіше було трохи згодом. Все почуте, молодь мала змогу відразу застосувати на практиці. Адже відбулася повна інсценуація терористичного акту: вибухи з різних боків, димова завіса та чимало постраждалих.

За діями учасників спостерігали та оцінювали волонтери, а також представники служб швидкого реагування.

На заході побував і заступник голови облдержадміністрації Сергій Биконя. Звертаючись до молоді він зазначив, що сьогодні це не більш, ніж навчання, однак до них варто поставитися з підвищеною відповідальністю.

— Останні події в Україні засвідчують, що ми маємо бути готові до всього. Навіть у найекстримальніших умовах треба зуміти вберегти життя та здоров’я один одному, — наголосив Сергій Биконя.

До підготовки та проведення заходу долучилися: обласна організації ТСО України, громадська організація «Білі берети», обласна організація Товариства Червоного Хреста України, волонтерські організації за підтримки Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи, Департаменту сім’ї, молоді та спорту, Управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:27

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини 11:23

Ніжинський міськрайонний суд виніс вирок мешканцю Ніжинського району, який у 2025 році зґвалтував свою 12-річну падчерку. Його засуджено до 15 років позбавлення волі.

Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини: поранена жінка 11:22

Минулої доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. У м.Сновськ Корюківського району внаслідок влучання БпЛА по території приватного підприємства зазнала поранення 68-річна цивільна жінка.

11 червня: цей день в Україні і світі

11 червня: цей день в Україні і світі 08:20

День 1567 Російська агресія - Day 1567 Russian aggression

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник 15:48

Слідчі слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції під процесуальним керівництвом Новгород-Сіверської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо директора однієї з філій підприємства, через порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві якого, загинув працівник.