Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 лютого, 08:16:58

29 учасників АТО стали студентами Ніжинського агротехнічного інституту

03.09.2015   08:06

Традиційно піднесено, патріотично та емоційно відбулося святкування 1 вересня у Ніжинському агротехнічному інституті.

На свято до навчального закладу завітали заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Биконя, народний депутат України Валерій Давиденко, директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Тетяна Мілютенко, керівники Ніжинського району та заслужений працівник сільського господарства України Микола Бойко .

На заході дякували як благодійникам, так і співробітникам навчального закладу. Викладачі отримали подяки та грамоти від Управління освіти та Департаменту агропромислового розвитку ОДА.

Від імені голови облдержадміністрації привітав студентство і педагогів Сергій Биконя. Він побажав успіхів у навчанні та насиченого хорошими подіями й новими враженнями студентського життя.

Вартий уваги той факт, що саме цей навчальний заклад, для отримання професії, обрали 29 учасників бойових дій на сході нашої Батьківщини.

У День знань їх, як і решту першокурсників, прийняли до студентських лав, вручивши заліковки та студентські квитки.

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01

Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23

Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.

4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11

День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини