Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 16:36:58

Майбутні офіцери стажуються в військових частинах Сухопутних військ

06.03.2012   09:57

У військових частинах Сухопутних військ Збройних Сил України триває військове стажування курсантів, які здобувають відповідний фах у вищих військових навчальних закладів.

Так, на базі 1-ї окремої танкової бригади 8-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України курсанти 5 курсу факультету військової підготовки Харківського політехнічного інституту Національного технічного університету стажуються на посадах заступників танкових рот з озброєння.

За словами заступника командира 1-ї окремої танкової бригади підполковника Миколи Швеця стажування проводиться з метою набуття курсантами вмінь та практичних навичок у виконанні технічного обслуговування та ремонту озброєння і військової техніки, а також задля реалізації службових завдань військово-професійної діяльності за профілем майбутньої спеціальності.

- Головну увагу курсантів під час стажування зосереджуємо на практичній роботі, - зазначив підполковник Микола Швець.
Зокрема, курсанти-танкісти практикуються у підрозділах, де на озброєнні модернізований танк Т-64 БМ "Булат". Під керівництвом офіцерів-наставників, стажери виконують обов'язки чергового по парку, проводять з особовим складом заняття з технічної підготовки, беруть участь у паркових днях тощо.

А в 91-му інженерному полку 6-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України, що в місті Охтирка на Сумщині, успішно завершили стажування на посадах командирів взводів курсанти 4 курсу факультету військової підготовки Кам'янець-Подільського Національного університету ім.І.Огієнка. 

За словами командира 91-го інженерного полку полковника Олександра Яковця, під час стажування курсанти отримали практичний досвід та максимум знань, які знадобляться їм для подальшої офіцерської служби.

Останні новини Чернігівщини

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19 15:33

Протягом минулої доби зафіксовано 1 випадок COVID-19 у Прилуках та 2 у Чернігові.

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів 13:04

У Чернігові проходила традиційна планова вакцинація тварин проти сказу. Спеціалісти міської державної лікарні ветеринарної медицини працювали на виїзді у 14 різних мікрорайонах міста.

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце 12:36

У 2019 р. від стаціонарних джерел забруднення підприємств області в повітряний басейн надійшло 27,5 тис.т забруднюючих речовин, що на 8% менше, ніж у 2018 р.

У Чернігові запрацює велопатруль

У Чернігові запрацює велопатруль 12:27

1 червня о 10 годині в сквері імені Богдана Хмельницького стартуватиме велопатруль.

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно 12:07

Ні для кого не секрет, що більше 90% адміністративних, житлових та інших приміщень, які нині активно експлуатуються в Україні, побудовані здебільшого до 1991 р. З віком їх утримання та опалення стає дедалі дорожчим, епізодичні заходи зі встановлення нових вікон, т. зв. клаптикового утеплення не завжди дають бажаний ефект, а інколи й взагалі погіршують ситуацію. Отже, в чому полягають правильне утеплення та грамотна економія?

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини