Відбулась Міжрегіональна Школа-Тренінг для тренерів "Разом ми можемо"
14-17 серпня в Чернігові відбулась Міжрегіональна Школа - Тренінг для тренерів "Разом ми можемо". Захід відбувався в рамках проекту «Пілотна ініціатива сприяння зайнятості внутрішньо переміщених жінок», який реалізує ГО «Фундація прав людини».

Учасники школи - лідери громадських організацій, жінки –переселенці, соціальні працівники та журналісти з п’яти областей України (Вінницької, Донецької, Луганської, Кіровоградської, Чернігівської) обмінялися досвідом роботи, отримали нові знання та навички, визначили принципи подальшого співробітництва та пріоритетні напрямки роботи в регіонах в царині підтримки жінок-вимушених переселенців.
Унікальністю проекту є те, що учасники отримали конкретні навички щодо інтеграції жінок-переселенців за допомогою розвитку на новому місці проживання власних бізнес-ідей. Крім того, майбутні тренери мали змогу об’єднатися у групи взаємної підтримки то розробити власний особистий план розвитку, - зазначає керівник проекту Євген Фомін.
На думку представниці Посольства Польщі в Україні - радника Иоанни Юревич – допомога в працевлаштуванні та самореалізації жінок-вимушених переселенців і є запорукою дотримання та реалізації прав та свобод людини. Важливим є те, що учасниці змогли побачити приклади успішної професійної реалізації представниць Кіровоградської студії «Світ креативу».
«Цікаво, корисно, позитивно!» - так оцінила тренінг для тренерів Юлія Шихат-Саркісова, представниця ВОПО «Джерело надії», Вінницька область. «Надзвичайно корисними стало для мене не тільки набуття навичок складання SWOT-аналізу та бізнес-плану в цілому, а використання арт-терапії, як методу реабілітації вимушених переселенців».
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.
Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10
Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.
У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.
У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.
Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).