Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 10:13:58

Відбулась Міжрегіональна Школа-Тренінг для тренерів "Разом ми можемо"

17.08.2015   12:38Агенцiя

14-17 серпня в Чернігові відбулась Міжрегіональна Школа - Тренінг для тренерів "Разом ми можемо". Захід відбувався в рамках проекту «Пілотна ініціатива сприяння зайнятості внутрішньо переміщених жінок», який реалізує ГО «Фундація прав людини».

Учасники школи - лідери громадських організацій, жінки –переселенці, соціальні працівники та журналісти з п’яти областей України (Вінницької, Донецької, Луганської, Кіровоградської, Чернігівської) обмінялися досвідом роботи, отримали нові знання та навички, визначили принципи подальшого співробітництва та пріоритетні напрямки роботи в регіонах в царині підтримки жінок-вимушених переселенців.

Унікальністю проекту є те, що учасники отримали конкретні навички щодо інтеграції жінок-переселенців за допомогою розвитку на новому місці проживання власних бізнес-ідей. Крім того, майбутні тренери мали змогу об’єднатися у групи взаємної підтримки то розробити власний особистий план розвитку, - зазначає керівник проекту Євген Фомін.

На думку представниці Посольства Польщі в Україні - радника Иоанни Юревич – допомога в працевлаштуванні та самореалізації жінок-вимушених переселенців і є запорукою дотримання та реалізації прав та свобод людини. Важливим є те, що учасниці змогли побачити приклади успішної професійної реалізації представниць Кіровоградської студії «Світ креативу».

«Цікаво, корисно, позитивно!» - так оцінила тренінг для тренерів Юлія Шихат-Саркісова, представниця ВОПО «Джерело надії», Вінницька область. «Надзвичайно корисними стало для мене не тільки набуття навичок складання SWOT-аналізу та бізнес-плану в цілому, а використання арт-терапії, як методу реабілітації вимушених переселенців».

Останні новини Чернігівщини

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк

Очільник Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко офіційно представив голову Ріпкинської РДА Людмилу Позняк 10:11

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко 26 травня представив активу Ріпкинського району нову очільницю Ріпкинської райдержадміністрації – Людмилу Позняк.

Чернігівщину активно просуватимуть як туристичну локацію цього літа

Чернігівщину активно просуватимуть як туристичну локацію цього літа 10:03

26 травня заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван провів нараду з питань напрацювання шляхів розвитку туристичної галузі області. У нараді взяли участь представники Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА, підвідомчих установ та представники туристичної та IT-сфери.

Презентована продукція ДК

Презентована продукція ДК "Укрторф" 09:46

25 травня у приміщенні будинку засідань обласної ради в рамках наради з питань розвитку Державного підприємства «Чернігівторф» відбулась презентація продукції торфовидобувних підприємств Державного концерну «Укрторф».

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській 09:36

У Чернігові на вулиці Київській тривають роботи з заміни магістральних водогону та каналізації. Щоби при цій заміні жителі вулиці не лишалися без води, КП «Чернігівводоканал» поетапно робить тимчасові перепідключення цих абонентів на водопостачання по тимчасовій схемі.