Фахівці управління ДСНС провели семінар з ліцензіатами, які надають послуги протипожежного призначення
В ході семінару, який відбувся 11 серпня в актовій залі обласного управління ДСНС, фахівці сектора нормативно-технічної роботи ознайомили присутніх ліцензіатів, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення з вимогами державних будівельних норм "Системи протипожежного захисту", державного стандарту України "Системи пожежної сигналізації та оповіщування", а також "Правилами з вогнезахисту".
Зокрема, під час проведення заходу обговорені питання щодо перевірок відповідності систем протипожежного захисту нормативним документам, наявності сертифікованих приладів і обладнання, а також розглянули основні недоліки, які виникають під час впровадження зазначених систем.
На завершення, фахівці ДСНС запросили присутніх до участі в Міжнародному виставковому форумі "Технології захисту-2015".
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.
Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32
Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.
Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30
З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).
25 березня: цей день в Україні і світі 09:26
День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.